Kripto Haber

≈≈

Eski ABD Deniz Kuvvetleri ve 2018 Güney Carolina valisi adayı John Warren, Çarşamba günü yapılan açıklamaya göre, kurumsal sermayede 200 milyon doları aştıktan sonra Gem Madenciliğini başlattı. Şirket, operasyonlarının %92 karbon nötr olduğunu iddia ediyor.

  • Warren, ABD Deniz Piyadeleri’nde piyade subayı olarak dört yıl aktif görev yaptı ve 2018’de, Güney Carolina valisi olmak için Cumhuriyetçi ilk ikinci turda kaybetti.
  • Gem’in CEO’su olarak görev yapan Warren, “Geçtiğimiz aylarda, ortaklarım ve ben en yüksek kaliteli makineleri satın alarak ve bu makineleri barındırmak için endüstri lideri şirketlerle ortaklık kurarak kurumsal düzeyde bir Bitcoin madencilik şirketi kurduk” dedi. ve Gem’i diğer dört ortakla birlikte kuran kişi.
  • Greenville, Güney Carolina merkezli madenci şu anda faaliyette olan ve günde beş bitcoin üreten 8.000’den fazla madenciye sahip. Şirket, önümüzdeki dört ay içinde yaklaşık 15.000 ek madencinin çalıştırılacağını söyledi.
  • Ayrıca Gem, çalışır durumda olan veya kısa vadede teslim edilecek olan ve tam dağıtım için ek sermaye gerektirmeyen 32.000’den fazla madencilik makinesine sahiptir.
  • Şirket, son dokuz ayda 431 bitcoin çıkardığını ve Şubat ayından bu yana kârlı olduğunu söyledi. Ayrıca 7 dolar gelir elde etti. 8 milyon dolar ve 6 doları aşan düzeltilmiş FAVÖK. Kasımda 2 milyon
  • 15 Eylül’de, başka bir bitcoin madencisi olan Greenidge Generation, Güney Carolina, Spartanburg’da planlanan yeni tesisi için 10.000 kripto madenciliği makinesi satın alacağını ve madenciliğe 2021’in sonlarında veya 2022’nin başlarında başlamayı umduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.