Alt Coin

2 Altcoin’den Kıymetli Paydaşlıklar: Fiyatlar Haberle Zıpladı!

Yüksek performanslı Blockchain platformu Tezos’a dayanan bir altyapı projesi olan Smartlink (SMAK), seçkin bir araştırma enstitüsü ile uzun vadeli bir iştirake daha imza attı. Ayrıyeten, merkeziyetsiz uygulama (dApp) platformu NEAR Protocol (NEAR), NEAR ve Aurora’ya UST stablecoin’ini entegrasyonu sağlamak için Terra ile iştirak kurduğunu duyurdu. Bu haberlerin akabinde altcoin projelerinin fiyatları sıçradı. Detaylar için Kriptokoin.com okuyunuz.

Kıymetli paydaşlıklar sonrası altcoin projelerinin fiyatları fırladı

Starlink grubu tarafından paylaşılan resmi duyuruya nazaran, Fransa’nın Alternatif Güçler ve Atom Gücü Komitesi (CEA) ile iştirake girdi. Bu kar emeli gütmeyen kuruluş, dünyanın en yenilikçi araştırma enstitülerinden biri olarak kabul ediliyor. Daha evvel Engie, Vinci teknolojileri, Alstom ve Tezos Tenderbake üzere Blockchain ve fintech ağır toplarıyla birlikte çalışıyordu.

Yeni imzalanan iş birliği kapsamında, Smartlink ve CEA, DeFi’de daha şeffaf velayet dışı etkileşimler için dijital varlıklar için merkezi olmayan bir emanet oluşturacak. Smartlink’in CEO’su ve kurucu ortağı Ben Constanty, bu iş birliğinin tüm DeFi meraklıları için Proof-of-Stake (PoS) Blockchain’leri için yeni fırsatların kilidini açmaya hazır olduğunu vurguladı:

Büyük bir teşebbüs olan akıllı mukaveleleri kullanarak perakende ve ticari süreçlerde mevcut inanç açığını kapatan bir tahlil geliştiriyoruz.

Gelişmenin akabinde Smartlink (SMAK) fiyatı yükselmeye başladı.

NEAR Protocol, NEAR ve Aurora’ya UST stablecoin’ini entegrasyonu sağlamak için Terra ile paydaşlık kurduğunu duyurdu. Nearpad, Rose ve Terra arasında gerçekleşen iştirak, NEAR ve Aurora’nın yeni ekosistemlerinde UST’nin kullanılabilirliğini gösterecek. Kullanıcılar AllBridge ile varlıklarının direkt Terra ve Aurora ortasındaki geçişini sağlayabilecek. NearPad ve Rose kurucusu Aiden Knox konu hakkında şu değerlendirmeyi yaptı:

Terra ile kurduğumuz paydaşlık sayesinde topluluğumuza UST stablecoin’ini sunarken Near ve Aurora ekosistemini büyütmek için de bir adım atıyoruz.

Haberin akabinde altcoin fiyatı, CoinMarketCap datalarına nazaran yaklaşık %30 artış kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.