Alt Coin

2 Analist, Altcoin Portföylerini Paylaştı: İşte Listedeki 18 Coin!

Tanınan Twitter analistleri 2022 gayeli altcoin sepetlerini paylaştı. Bu yazıda, Paradotor ve Erhan Ünal’ın 4 Ocak tarihli portföy güncellemelerine ve beklentilerine göz atalım.

Tanınan analistler altcoin portföylerini paylaştı

770 bin Twitter takipçili Paradotor, HOT, CSPR, RACA ve 6 altcoin’den oluşan 2022 sepetini ve maliyetlerini paylaştı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Paradotor’un aşağıdaki altcoin’lere yönelik geçmiş fiyat varsayımlarına buradan göz atabilirsiniz. Listede yer alan ve analistin uzun müddettir üzerinde durduğu Swipe (SXP) ise 30 Aralık’ta Binance yatırımıyla gündeme geldi. Bu gelişmeye SXP fiyatı %30’luk reaksiyon verirken, kazandığı ivmeyi 1.90 dolar civarında sürdürüyor.

423 bin Twitter takipçili Erhan Ünal’da kimi fan token’leri içeren altcoin sepetini paylaştı. Analistin listesinde ENS, MBOX ve SLP üzere farklı alanlarda faaliyet gösteren altcoin projeleri yer alıyor. Gelin, iki analistinde portföyünde bulunan altcoin projelerinin son fiyat hareketleriyle sonlandıralım.

  • Auto (AUTO), BSC tabanlı Autofarm protokolünün mahallî yardımcı programı ve yönetişim token’idir. AUTO şu anda piyasa pahası sıralamasında 707. kripto para ünitesi ve 1,052.27 639.34 dolardan süreç görüyor.
  • BakeryToken (BAKE), BSC ağına dayanan merkezi olmayan bir otomatik piyasa oluşturma (AMM) protokolüdür. BAKE şu anda 8.48 dolar ATH’sinin %86 altında 1.18 dolardan süreç görüyor.
  • NewsCrypto (NWC), kapsamlı bir dizi indikatör, eğitim kaynağı ve cümbüş sunan NewsCrypto ekosisteminin lokal token’idir. NWC 2.24 dolar ATH’sinin %81 altında 0.4124 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.