Alt Coin

2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Çılgınca Artabilir!

Yakından takip edilen 2 analist Solana (SOL), Fantom (FTM), Ethereum (ETH) ve Near (NEAR) için teknik tahlillerini paylaştı. Altcoin analistleri muhtemel bir ralli koşunda takip edilebilecek kritik düzeyleri belirliyor. İşte ayrıntılar…

Analist Solana (SOL) için 700 dolar beklentilerini paylaştı

Yeni bir Youtube yayınında, finansal eğitim kanalı InvestAnswers sunucusu, Solana’nın (SOL) önümüzdeki altı aylık rotasını çizdi. Analist SOL tahlillerine fiyat varsayımlarını de paylaşıyor:

400 dolar yahut 450 dolar göreceğimizden epey eminim. Piyasa çılgına dönerse, 700 dolara kadar çıkabilir…Haziran ayına kadar önümüzdeki bir yahut iki çeyrekte çok fazla faaliyet olmasını bekliyorum.

Analist ayrıyeten, önde gelen akıllı kontrat platformu Ethereum (ETH) için giriş noktalarını belirliyor:

Taban düzeyleri seçin. Ethereum’da 3.500 doların şahane bir fiyat olduğunu düşünüyorum. 29 Aralık’ta 3.500 dolardan düştük…Bu, Ethereum’un son derece güzel bir bedel olduğuna inandığım bir yer zira önümüzdeki yıl içinde potansiyel olarak 3 kat artacak, bilhassa de ETH 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle çok deflasyonist bir hal aldığında.

  • Serenity olarak da bilinen Ethereum 2.0, ağın suratını ve ölçeklenebilirliğini artırmaya odaklanan yaklaşan bir yükseltmedir.

Cantering Clark, radarındaki 2 altcoin projesini paylaştı

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Cantering Clark, FTM’nin fiyat hareketinin, geçen ayki denetim noktasında olduğu için ekstra güçlü göründüğünü söylüyor:

Günlük gerçekleşen geçiş. Şu anda evvelki ayın VWAP (hacim yüklü ortalama fiyatı) ve POC (kontrol noktası) ile süreç görüyor.

Cantering Clark, son vakitlerde yakından takip ettiği bir altcoin projesini daha paylaşıyor. Analiste nazaran, Near büyük karlar elde etmeye hazırlanıyor ve rallileri yakalamak için şu anki 17,00 dolar fiyatının neredeyse %30 altında alım buyruğu vermeye hazır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.