Alt Coin

2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Rekor Yükselebilir!

Tanınan kripto para analistleri Credible ve Cred, yükseliş bekledikleri 4 altcoin projesine dair teknik düzeyleri paylaştı. Bu yazıda, CRV, ATOM, ONE ve HBAR için analistlerin iddialarını alalım.

Credible, VRC ve HBAR tahlillerini paylaşıyor

Credible lakaplı Twitter analisti, 289.800 Twitter takipçisine, merkezi olmayan borsa Curve Finance’in (CRV), 6 dolar civarında kilit bir direnç alanı çıkardıktan sonra güçlü göründüğünü söylüyor:

Cari fiyatlarla CRV, bence şu anda piyasadaki en asimetrik risk-ödül oranına sahip. Tabloların, temel bilgilerin ve fiyatın takdir edilmesini beklerken %50 Nisan kazanma yeteneğinin bir kombinasyonu, bu alanda bulunması inanılmaz derecede sıkıntı bir şeydir. CRV, gaye bölgemde yükseldikten sonra düşüşten büsbütün kurtuldu. Yakında fiyat keşfinde olacağız. Çift hanelerde görüşmek üzere…

Credible ayrıyeten, merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph’ı (HBAR) yakından takip ediyor. Kripto analistine nazaran, HBAR şu anki 0,32 dolar fiyatından en az %25 artışa hazırlanıyor:

HBAR olağanüstü görünüyor. Yaklaşık iki hafta evvel birinci işaretlediğim takviye bölgesinden hoş bir biçimde çıktık. O tweet’te söylediğim üzere, beklentim bu yardım rallisinde 0,40+ dolara gerçek gidiyoruz.

Altcoin analisti, Cosmos’dan (ATOM) neden yükseliş beklediğini ayrıntılandırıyor

Bir öteki Twitter analisti “Cred”, Solana (SOL), Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) üzere birinci katman Blockchain’lerin meşaleyi Cosmos’a (ATOM) devredebileceğini düşünüyor:

Altcoin ülkesinde hala Layer-1 dönemi ve piyasa şimdiden SOL-LUNA-AVAX’tan sıkılmaya başladı. En güçlü varis ATOM’dur. Özellikle cross chain staking ve Blockchain’ler ortası irtibat protokolüne dayanan Cosmos için temel odaklı bir argüman yapabiliriz.

Analist, hem dolar çiftinde hem de Bitcoin çiftinde olmak üzere ATOM’da izlenmesi gereken birkaç kilit düzey belirtiyor:

Tekniklere gelince, BTC ve USD çiftleri kilit direnç düzeylerinin üzerinde. Cosmos, BTC çiftinde 0.00076 (35.18 dolar) kadar güçlü görünüyor ve USD çiftinde 28 dolar takviye olarak bozulmamış durumda.

Sırada Harmony (ONE) var. Cred, ONE’ın rallilere hazır olduğunu söylüyor:

Cosmos ile tıpkı kurallar geçerlidir. Yani, piyasa her iki çiftte de teknik bir kırılma oluşturuyor üzere görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.