Alt Coin

2 Analist, Bu Metaverse Coin İçin Kıymetli İddialar Yaptı!

Analistlere nazaran, tanınan metaverse coin Decentraland fiyatı etkileyici bir yükseliş potansiyeli gösteriyor, yükseliş trendini sürdürüyor. Decentraland fiyatı son 24 saatte %14’ün üzerinde artış kaydetti. Metaverse ekosistemi bugün erken saatlerde bir hareketlilik başlattı ve lokal tokeni MANA’daki on-chain aktifliği artırdı. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu metaverse coin için ralli devam ediyor

Analistler, Decentraland fiyatı konusunda iyimserler ve bu metaverse tokeninde rallinin devam edeceğini kestirim ediyorlar. Kurumsal sermaye metaverseye akarken, Decentraland’ın popülaritesi artıyor. Decentraland fiyatı son iki hafta boyunca yükseliş trendini sürdürdü. Analistler Decentraland için yükseliş görünümüne sahip, tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kestirim ediyorlar. Decentraland, kullanıcıları metaverse tecrübesine çekmek için kartopu savaşını başlattı. Decentraland bugün erken saatlerde metaevrenin en büyük kartopu savaşı hakkında tweet attı.

Kurumlar ve büyük cüzdan yatırımcıları, Decentraland metaverse’de dijital gayrimenkul edinmeye devam ediyor. Metaverse tokeni yakın vakitte tecrübesi yükseltti ve tecrübeleri güçlendirmeye yönelik özelliklerle birlikte bir gündüz/gece gökyüzünü tanıttı. Gökyüzünün durumu kestirim edilebilir ve içerik oluşturucular metaverse tecrübelerini gündüz/gece döngüsüne nazaran uyarlayabilir. Analistler, metaverse “hype”ın yeni başladığına ve MANA fiyatının bir sonraki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi için yükseliş trendine devam edebileceğine inanıyor. Takma isimli bir kripto para analisti olan @Hayess5178, MANA yükseliş trendinin korunacağına inanıyor.

Decentraland, Polygon ekosisteminde en yüksek fiyat kazananı olarak ortaya çıktı. Analist, metaverse tokeni fiyatı 3.17 dolardan direncin üzerinde tutarsa, mevcut boğa koşusunda Decentraland için 6.50 dolarlık bir maksat belirledi. FXStreet analistleri MANA fiyat trendini kıymetlendirdi ve yatırımcıların kar elde etmesinin devam edeceğini iddia etti. Bu eğilimin birebir kalması bekleniyor ve MANA fiyatı 2,75 dolara düşebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.