Alt Coin

2 Analist: Dogecoin ve SHIB İçin Bu Düzeyleri Bekleyin!

Analist Filip L. Dogecoin fiyatının, aşağı istikametli rüzgarlar büyüdükçe 0,10 doların altına düşeceğini ileri sürüyor. Analiste nazaran, Dogecoin fiyat hareketi azalan trend çizgisinin altına geri giriyor. Öte yandan analist Jonathan Morgan’a nazaran, Shiba Inu’da satış baskısı devam ediyor olsa da SHIBA kritik dayanak düzeyini koruyor. Artık Kriprokoin.com’da detaylara bakıyoruz.

Dogecoin fiyatı ve düşüş trendi

Analiste nazaran, DOGE fiyatı, jeopolitik durumun piyasa hassaslığını bozmasıyla düşüş trendini sürdürmeye başladı; aylık S1 takviyesi kırıldığında, önümüzdeki günlerde DOGE fiyatının 0,1 doların altına düşmesini bekleyin. Dogecoin (DOGE) fiyatı, jeopolitik haberler ve yaklaşmakta olan Fed faiz oranı kararının kripto para üniteleri üzerinde ağır bir tartı oluşturması nedeniyle tekrar düşüş trendine başlayacak görüşünde analist. 0.12 dolar olan aylık S1 takviye düzeyi, kayıpları sonlu tutan yakındaki tek takviye. Bu bir kere yol açtığında, 0,094 ABD dolarına gerçek süratli bir satışın 0,1 ABD dolarının altına düşmesini ve %30 ziyanı elinde tutmasını bekleyin diyor Filip L.

Dogecoin %30 çıkar elde etmeye hazır. Dogecoin fiyatı, Pazar günü DOGE fiyatının yükseliş kaydetmesiyle haftaya umut verici bir biçimde başlıyor üzere görünüyordu. Lakin, Pazartesi sabahı Rusya ile ABD ortasındaki jeopolitik durumun berbatlaşması ve piyasa iştirakçilerinin FED’in hafta sonraki faiz kararı öncesinde kenarda kalmaya karar vermesi nedeniyle Pazartesi sabahı bir dizi olaydan sonra hassaslık süratle bozuldu. Ayılar, DOGE fiyatını düşürme fırsatlarının farkına varırken, Ağustos ayındaki kırmızı azalan trend çizgisinin altına bir kırılma, kısa bir düşüş için büyük ilerlemek için davalarına argümanlar ekliyor.

Analistin DOGE fiyatı ile ilgili öngörüleri devam ediyor. Doge 22 Ocak’ta düşüşü sürdürdüğü için kısa vadede birinci ve tek takviye ögesi olarak S1 aylık takviyesini 0.12 dolarda görecek. Aşağıdaki bir kırılma, boğaların tetiklenmesinden çok sayıda stop görecek ve ayılara 0,094 dolara kadar fiyatsız bir sürüş sağlayacak. Ayıların 0,13 dolar civarında kırmızı azalan trend çizgisinde girişten %30’luk bir kâr oluşturacağından, bu düzeyde kar kaydetmesini bekleyin diyor Filip L. Daha evvel belirtildiği üzere, S1 takviye düzeyi, DOGE fiyat hareketinin ek kıymet atmasını engelleyebilir. Bu düzey tutulduğunda, piyasaların bunu yükselişin varlığının bir delili olarak algılamasını bekleyin ve yanlış bir düşüş ve akabinde tekrar kırmızı azalan trend çizgisinin üzerinde bir kırılma için sahneyi hazırlayın. Boğalar daha sonra DOGE fiyat yansısına akın edecek ve mevcut aykırı rüzgarlar geldikleri kadar çabuk azalırsa, fiyat hareketini 0.16 dolar, hatta 0.19 dolara yükseltecek.

Shiba Inu satış baskısı devam ediyor

Shiba Inu satış baskısı devam ediyor, lakin SHIB kritik takviye düzeyini koruyor. Shiba Inu fiyatı geçen hafta %44’ten fazla düştü. Pazar günkü yükselişe karşın satış baskısı devam ediyor. Shiba Inu fiyat hareketi, tüm kripto para piyasası üzere, kimi kıymetli satış baskılarıyla karşı karşıya kaldı. Ayılar, tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden %80’in üzerinde düşüş yaşayan SHIBA’ya baskı yapmaya devam ediyor. Analist J.Morgan’a nazaran Shiba Inu fiyatının 0.000016 dolar ile 0.000020 dolar ortasında takviye oluşturması beklenen. Shiba Inu fiyat hareketi, boğanın bilakis dönebileceğini gösteren evvelki sinyalleri reddetti. Ocak ayının başlarında, SHIBA’nın 0.000050 dolar kıymetinde bir alan testi için baskı yapabileceğine dair birtakım deliller vardı, lakin bu kestirimler ortadan kaldırıldı.

Analistin verdiği bilgilere nazaran, Ichimoku Kinko Hyo perspektifinden, Shiba Inu’nun günlük grafikte yaklaşan dayanağı sıfır. Diğer bir deyişle, günlük grafikte Ichimoku sistemi içinde, SHIBA fiyat keşif modunda ve daha düşük hareket etmek için özgür bir eli var. Shiba Inu için en yakın Ichimoku dayanak düzeyi, haftalık Ichimoku tablosundadır. Senkou Span A, 0,000007 dolardan Shiba Inu fiyatı için en yakın Ichimoku dayanak düzeyidir. Günlük Bileşik Endeks tüm vakitlerin en düşük düzeylerini gördü. Tıpkı vakitte, Nispi Güç Endeksi, 30’da bir ayı piyasasında birinci çok satım düzeyinin çabucak üstünde. Bu mevcut düşüş trendinin sona erdiğine dair rastgele bir ipucu elde etmek için Shiba Inu fiyatının Tenkan-Sen, Kijun-Sen ve Denetim Hacmi Noktasının üzerinde bir günlük kapanışa muhtaçlığı olacak. 0.000028 dolar yahut üzerinde bir kapanış, daha fazla kısa vadeli düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.