Alt Coin

2 Analist: Shiba Inu ve DOGE Bu Düzeylere Oynuyor!

Uzman kripto analistleri Jonathan Morgan ve Twitter’dan Altcoin Sherpa, Shiba Inu ve DOGE için önümüzdeki günlerinden teknik düzeylerini pahalandırıyor. Bu yazıda, token’lerin kısa fiyat geçmişlerine ve analistlerin varsayımlarına göz atalım.

Jonathan Morgan, Dogecoin’de 0.25 dolar amaçlarını paylaştı

Deneyimli analist Jonathan Morgan, Dogecoin fiyatının yükselen takoz formasyonun altına düşerek ayıları yeni short durum alamaya teşvik ettiğini söyledi. Dünün düşük düzeyinden %5’lik sıçramayla DOGE, satıcılar üzerinde baskı yaratarak bugüne uzanıyor. Ayrıyeten gün içindeki satın alma baskısı bu endişelerin bir kısmını hafifletti. Analiste nazaran boğalar, Dogecoin fiyatını yükselen takozun alt trend çizgisinin üzerinde long durum için giriş alanı olarak konumlandıran bir günlük kapanış bekliyorlar. Morgan, tüm osilatörlerindeki çok satım ve çok düşükler göz önüne alındığında, 0,25 dolara gerçek süratli bir artış bekliyor.

Sırada, Jonathan Morgan tahlilleriyle Shiba’ya göz atalım. Analist, Shiba Inu fiyatının düşen bir kama formasyonun takviye çizgisine yaklaştığını ve aşağı tarafta sonluda olsa risklerin bulunduğunu söylüyor. Ayrıyeten, günlük Ichimoku grafiğindeki Shiba Inu fiyat hareketi, yakında rastgele bir yükseliş fiyat hareketi beklemek için çok az güç belirtisi gösteriyor. Öbür yandan, RSI bilgileri ayı piyasası şartlarında kalmaya devam ediyor, lakin RSI çizgisinin birinci çok satım düzeyi olan 30’a karşı net bir biçimde planlanması, güçlü takviyenin mevcut olduğunu gösteriyor. Bu durumda Morgan, SHIB için aşağıdaki teknik düzeyleri belirliyor.

0,0000350 dolar civarında satın alma buyruğu, 0,0000250 dolar ziyanı durdurma ve 0,0000775 dolar kâr maksadı.

Altcoin Sherpa, Shiba Inu yatırımcılarının Bitcoin’e dikkat etmesi gerektiğini söylüyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Altcoin Sherpa’nın SHIB tahlilleriyle sonlandıralım. Sherpa, yakın tarihli tahlillerinde ferdi yatırımcılar Shiba Inu (SHIB) biriktirmeye başlamadan evvel Bitcoin’in toparlanmasının değerli olduğunu söyledi. Sherpa’nın bu tahlilleri, Shiba yatırımcılarının %70’nin ziyanda olduğunu gösteren IntoTheBlock bilgileriyle destekleniyor. Sonuç olarak analist, Shiba Inu fiyat trendinin alım bölgesinde olduğuna inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.