Alt Coin

2 Analist, Yatırım Yapılacak 6 Altcoin’i Duyurdu!

Piyasa, son günlerde yatay süreç görüyor fakat kimi altcoin projeleri yükselmeye devam ediyor. Bu nedenle traderlar kimi analistleri takip edip onların tavsiye ettiği coin’leri radarına alıyor. Kriptokoin.com olarak, 2 analistin paylaştığı satın alınabilecek en güzel altcoin’leri aktarıyoruz…

Cheeky Crypto, bu altcoin’lerin potansiyelini vurguladı

Cheeky Crypto’nun listesindeki birinci altcoin, Cardano (ADA). Cardano, tarım şirketleri tarafından eserleri takip etmek için kullanılırken, platform üzerine inşa edilen öteki eserler, eğitim bilgilerinin kurcalanmaya karşı muhafazalı bir halde saklanmasına müsaade veriyor. Analist, projenin hakikaten güçlü olduğunu ve yakın gelecekte patlama potansiyelinin yüksek olduğunu söylüyor. Analist, dApp’lerin oluşumunu kolaylaştırmaya odaklı Harmony’nin (ONE) de yükseleceğini düşünüyor. Analist, projenin şu anda düşüş trendinde olduğunu, ileride bir yükseliş görülmesini beklediğini belirtiyor.

Analistin bahsettiği üçüncü altcoin, Polygon (MATIC) oldu. Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için oluşturulmuş Polygon için Cheeky Crypto, fiyatın şu anda geri çekildiğini lakin ileride daha yüksek bir fiyat beklenebileceğini söylüyor. Dördüncü olarak analist, Near Protocol’den bahsediyor. NEAR şu anda düşüş yaşıyor olsa da analist, aksisini beklemek için çok kârlı bir proje olduğunu söylüyor.

Altcoin Sherpa, Fantom ve Solana’da kırılma öngörüyor

Tanınan bir kripto analisti ve traderı olan Altcoin Sherpa, Fantom (FTM) için güçlü bir kırılma öngörüyor ve Solana’nın (SOL) da toparlanmaya hazırlandığını söylüyor. Fantom’ın, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıkma yolunda olduğunu ve 3.00 doların üzerindeki büyük direnç alanını görebileceğini belirtiyor. Sırada 3.50 doların olduğunu düşünüyor. Öte yandan SOL’un kıymetli bir takviye düzeyinden sonra bir ralliyi ateşlemeye hazır göründüğünü söylüyor. ONE için de yorum yapan analiste nazaran Harmony, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükselmekten bir direnç uzakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.