Alt Coin

2 Analistin Bu 6 Altcoin’de Ralli Beklentisi Var!

Altcoin piyasası ömür belirtileri gösterirken, kripto analistleri Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT), Terra (LUNA) ve Shiba Inu (SHIB) üzere coin/token’lerde boğa beklentilerini paylaşıyor. Altcoin Sherpa ve Joe Parys’ın tahlillerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Altcoin Sherpa Ethereum’da 3 bin doları takip ediyor

Önder altcoin Ethereum, daha kısa vakit dilimlerinde optimist görünse de, Altcoin Sherpa’ya nazaran büyük bir direnç bölgesinde süreç gördüğü için düzeltme kapıda olabilir. Analist şunlarla başlıyor:

Tabanlar ekseriyetle bu türlü olmaz; sonunda tabanlara bir dönüş göreceğimize inanıyorum. Bununla birlikte, 4. saatte fiyat yükseliş yapısını korudu. 3,000 dolarda, korkutucu bir yere yaklaşıyoruz. Dikkat.

Daha sonra Polkadot’a geçen analist, DOT fiyatının şu anki 21,90 dolar fiyatından 28 dolara %27’lik ralliye hazır olduğunu söylüyor:

Kısa vadeli tabanların oluştuğuna inanıyorum; bunun uzun vadeli bir taban olup olmadığını göreceğiz. Gerçekleşmeden evvel fiyatın bir mühlet konsolide edilmesi gerektiğine inanıyorum. Tahminen 200 günlük EMA’ya yakın ve sonra daha düşük.

DeFi ödeme ağı olan Terra, analistin listesindeki öteki bir altcoin. Altcoin Sherpa’ya nazaran LUNA, yüksek hacimli bir HVN bölgesinde süreç gördüğü için 45 ile 53 dolar ortasında bir taban oluşturuyor olabilir. Analist şunları söylüyor:

Şimdilik, tabanın içeride olduğuna inanıyorum. Bu pozisyonun çok fazla hacmi ve ünite profilinde bir HVN’si var. Bunun doğraması ve akabinde yükselmesi bekleniyor.

Joe Parys listesinden 2022 boğa kestirimleri

  • Shiba Inu, listedeki birinci ateş. Göğüs token’in geçen haftaya nazaran yararı %50’yi aştı. Analiste nazaran SHIB patlama potansiyeline sahip, bu nedenle dikkate alınması gereken birinci süratli ateşlenen tüm kripto para olabilir.
  • Sıradaki altcoin Axie Infinity (AXS), oyuncuların şirketin bir kısmına sahip olduğu bir ticaret ve savaş oyunu. Axie Infinity, oyuncuların Pokémon ve Tamagotchi üzere ünlü oyunlardan ilham alan Axies olarak bilinen NFT tabanlı hayvanları toplamasına, üremesine ve takas etmesine imkan tanıyan bir oyundur. Tüm ana akım kabul ve ortakları nedeniyle analist, AXS’nin aya seyahat etmeye hazır olduğuna inanıyor.
  • Listedeki öbür altcoin Avalanche (AVAX), epey süratli, düşük maliyetli ve etrafa ziyan vermeyen süreçlere sahip, dünyanın en süratli akıllı mukavele platformu. Analiste nazaran süreç fonksiyonelliği 2 saniyeden az sürüyor ve PoS kullanan yüzlerce node ile son derece güç verimli, inançlı ve gelecek vaat edici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.