Alt Coin

2 Bitcoin Borsası Duyurdu: Bu 6 Altcoin Listeleniyor!

Son günlerde birbiri arkasına açıklanan kıymeti listeleme haberleri geliyor. Bunlardan birincisi; Hindistan merkezli Bitcoin borsası CoinSwitch Kuber’in listelediği 5 yeni metaverse odaklı altcoin. Francisco merkezli Kraken’de, Aralık ayının yıldızlarından Avalanche’yi (AVAX) listeledi. İşte ayrıntılar…

Hindistan merkezli Bitcoin borsası, 3 metaverse coin devini listeliyor!

Bitcoin borsası CoinSwitch Kuber, listeleme hazırlıklarını Aralık ayından bu yana sürdürüyor ve her bir altcoin projesine özel tanıtımlar yapıldı. İşte listelenecek metaverse coin’ler:

  • Decentraland (MANA)
  • Gala (GALA)
  • Request (REQ)
  • Coti (COTI)
  • The Sandbox (SAND)

Yeni tanıtılan kripto para ünitelerinden MANA, GALA ve SAND, çevrimiçi oyunlardan doğan ve artık İnternet’in sanal dünyaları olarak bilinen Blockchain tabanı metaverse coin projeleridir. 2020’de başlatılan Bitcoin borsaı, artık platformunda başkaları ortasında Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin dahil olmak üzere toplam 80’den fazla kripto para ünitesini sunuyor. Bu beş yeni kriptonun borsaya eklenmesiyle, yatırımcıları bilgilendirmeyi amaçlayan Kuberverse üzere eğitim teşebbüslerini de genişletildi. 2021’ın yıldızlarında Avalanche ise dingin piyasa geneline karşın haftalık kazanımını %30’un üzerinde tutuyor.

Altcoin Avalanche (AVAX) Kraken’de listelendi!

Francisco merkezli kripto borsası Kraken, 16 Aralık’ta AVAX’ı listeleyeceğini duyurdu ve mevduat sahipleri için mevduat açtı. Borsanın 21 Aralık tarihli duyurusuna nazaran AVAX ile USD ve EUR çiftlerinde süreç yapılabilecek. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, stablecoin Circle’ın USDC’si Avalanche için takviye eklediğinde AVAX fiyatı bir günde %10’dan fazla kıymet kazandı. Bu ortada, Kraken’de AVAX ile kaldıraçlı süreç yapılamadığı için daha istikrarlı bir fiyat yapısı sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.