Alt Coin

2 Dev Borsa, Bu Göğüs Coin’i Listeliyor: Fiyat Patladı!

İsmini Tesla CEO’su Elon Musk’tan alan ve bir göğüs coin olan Dogelon Mars (ELON), çeşitli listeleme haberleriyle ivme kazandı. Yeniden de tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin altında süreç görüyor. İşte detaylar…

Göğüs coin ELON, iki tanınan borsa tarafından listeleniyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Ekim ayında OKEx’te listelendikten sonra büyük borsalarda değerli bir ivme kazanmaya başlayan Dogelon Mars, Huobi ve Gemini’da listeleniyor. Tanınan ticaret platformlarından biri olan Huobi, bugün erken saatlerde göğüs coin’i listeledi. Ayrıyeten, bir çekiliş başlatarak 2.000 dolarlık airdrop gerçekleştireceğini açıkladı.

Bunun dışında, Bitcoin milyonerler Tyler ve Cameron Wnklevoss tarafından kurulan Gemini da ELON’u listelemeye başladığını duyurdu. Bu duyurular sonrası ELON fiyatı 0.000001282 dolardan 0.000001868 dolara çıktı. Yazım sırasında, son 24 saatte yüzde 36.28’lik bir yükseliş kaydetmiş görünüyor. Piyasa bedelinin 987.131.528 dolara yükselmesiyle de 95. sıraya çıktı. Fakat kripto para ünitesi, Temmuz’un sonunda ulaştığı 0.00003263 doların altında süreç görüyor.

Dogelon Mars, Ethereum ve Polygon’da süreç gören köpek temalı bir göğüs coin’dir. Dogecoin, Shiba Inu ve Floki Inu üzere öteki başarılı köpek paralarının örneğini takip ediyor. ELON, en tanınan Blockchain’lerden biri olan ve birçok merkezi olmayan uygulama için gidilecek tahlil olan Polygon ve Ethereum üzerinde bir ERC-20 tokenıdır. İsmi, Dogecoin ve DOGE’un açık kelamlı bir destekçisi olan milyarder teşebbüsçü Elon Musk’a atıfta bulunuyor. ELON, 323,7 bin Twitter takipçisine ulaşmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.