Alt Coin

2 Tecrübeli Analist Paylaştı: İşte Dikkat Çeken 5 Altcoin!

Tanınan Türk kripto para analistleri, 2022’de gelecek vaat eden altcoin projelerine ve dallarına yönelik kestirimlerini paylaştı. Paradotor’un 4 Aralık tweet’inde geçen Holo (HOT), bugün değişik gelişmelerle gündeme geldi. Tecrübeli trader ayrıyeten Bitcoin varsayımlarını de paylaştı. Twitter’ın anonim analistlerinden Rookie ise NFT tartı bir altcoin projesinden bahsediyor. Bu yazıda, analistlerin aktüel varsayımlarına göz atalım.

Tecrübeli analistler 5 potansiyel altcoin projesi paylaştı

Paradotor, geçtiğimiz günlerde 2022 altcoin sepetini paylaşmıştı. Analist 4 Ocak’ta Web3 projelerine değiniyor ve aşağıdaki kripto para ünitelerinden bahsediyor. Listedeki altcoin projelerinden Polkadot (DOT), piyasa pahasına nazaran 10’uncu sıradadır. Analist Holochain (HOT), Internet Computer (CP) ve Casper (CSPR) ile Web3 seçimlerini tamamlıyor. Kısaca projeleri tanıyalım ve devam edelim.

  • Internet Computer (ICP), sınırsız kapasite ile web suratında çalışan dünyanın birinci Blockchain’idir. İtibarlı risk sermayedarları tarafından desteklenen ICP, 11 Mayıs 2021’deki birinci süreçlerinde hacmini 10 milyon dolara ulaştırdı. Şu anda 750.73 dolar ATH’sinin %95.78 altında 31.94 dolardan süreç görüyor. ICP piyasa bedeline nazaran en büyük 30’uncu kripto para ünitesidir.
  • Polkadot (DOT), bir birlikte çalışabilirlik Blockchcain’idir ve kendisini Web3’ün tabanı olarak tanımlar. Burada geliştiriciler var olan Blockchain’lere yeni ve farklı fonksiyonlarda katmanlar ekleyebilirler. Polkadot piyasa bedeline 10’uncu sırada konumlanıyor.
  • Casper (CSPR) kendine mahsus konsensus sistemiyle akıllı kontratları ve Dapp’leri global ölçeğe taşımayı hedefler. Piyasa kıymetine nazaran 158’inci sıradan olan CSPR, ATH’sinin %90.87 altında süreç görüyor.
  • Holo (HOT) için Kriptokoin.com olarak hazırladığımız rehbere buradan göz atabilirsiniz.

Analist NFT yüklü bir altcoin’i paylaşıyor

Rookie’nin bahsettiği MARS4 (MARS4), iktisadı ve tecrübesi gerçeğe epeyce yakın bir mars metaverse inşa etmeyi gayeler. Oyun, içindeki NFT’lerle pasif gelir elde edilebilecek formda tasarlanmıştır. Analistin proje hakkındaki açıklamalarına aşağıdaki tweet dizisinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.