Alt Coin

2022 İçin İzlenecek En Düzgün Web 3.0 Coinleri Belirli Oldu!

Kripto para piyasasının en sıcak trendi metaverse coinleri, Web 3.0 coinleri ve bir dizi NFT koleksiyonunu içeriyor. Bu yazıda, Web3 kategorisi için analist Ankit Sethi’nin listesinden 2022 radarına göz atalım.

İçin 2022’de takip edilebilecek Web 3.0 Coinleri

  • Polkadot, Web 3.0 teşebbüslerinin rastgele bir listesinde karışınıza çıkabilir. Polkadot artık CoinMarketCap’te birinci on kripto para ünitesinde yer alıyor. Maksadı, dataların Blockchain’ler ortasında dolaşmasına müsaade vermektir. Altcoin projesi, DAO’ya müsaade verir ve staking işlevlerini içerir. DOT fiyatı geçen haftaya nazaran neredeyse %8 yükseldi.
  • Filecoin (FIL), Amazon üzere büyük bulut depolama şirketlerinin dataları merkezsiz bir biçimde nasıl depoladığını tartışıyor. Projenin mahallî irtibatlı token’i FIL, şu anda yaklaşık 3,6 milyar dolar piyasa bedeline sahip. Son yedi günde yaklaşık %14 paha kazandı ve şu anda 24 dolardan süreç görüyor.
  • Sıradaki Basic Attention Token yahut BAT, Blockchain teknolojisini kullanarak reklamcılık bölümünde ihtilal yarattığını sav ediyor. BAT, reklam görüntüleyenlerin reklam izleyerek geçirdikleri müddet kadar ödül kazanmaları için bir platform sağlar. Reklamverenler, kampanyalarının nasıl kullanıldığını anlamaktan yararlanır. BAT’a nazaran, ağ, firmaların artan iştirakin avantajlarından yararlanmasıyla, reklam sahtekarlığı ve berbata kullanımı için bir tahlil olabilir. Geçen hafta boyunca, BAT fiyatı yaklaşık %8 arttı ve 0.9162 dolara ulaştı.

Aşağıda projelerin piyasa bedeli bilgileri yer alıyor.

BitTorrent (BTT) ve Stacks (STX)

Bu iki kripto para ünitesinin milyarlarca dolarlık piyasa pahası ve Web 3.0 kökleri var. Torrent evrak paylaşımı alanında BitTorrent projesi hayli tanınan. Merkezi olmayan belge paylaşımı imkanlarından yararlanmak için proje TRON Blockchain’e geçti. İlgili token BTT şu anda 0.0000022 dolar civarında süreç görüyor. 2,1 milyar doların üzerinde piyasa kıymetine sahip.

Stacks (STX) ise, en önde gelen kripto para ünitesi olan Bitcoin’e merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) ve öbür merkezi olmayan tahliller getirme argümanında olan bir proje. Ethereum ve öteki Blockchain’lerin ortaya çıkmasıyla Bitcoin’in üstünlüğü aşınıyor. Stacks, Bitcoin’in kapasitesini genişletebileceğini tez ediyor. Projenin STX tokeni şu anda yaklaşık 2,2 milyar dolar piyasa bedeli ile yaklaşık 1,7 dolar civarında süreç görüyor. Geçen hafta boyunca hem BTT hem de STX yükseldi. CoinMarketCap listesindeki çabucak hemen her Web 3.0 projesi son günlerde bedel kazandı ve bu kısmen Bitcoin üzere kripto varlıklarındaki geniş tabanlı müspet eğilime atfedilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.