Alt Coin

2022’de Sükse Yapacak 10 Metaverse Coin Muhakkak Oldu!

2021’in dördüncü çeyreğinde değerli fiyat artışı yaşayanlardan biri, metaverse coin projeleri oldu. Kripto para piyasaları şu anda zorlanıyor olsa da metaverse coin’ler yükselişini sürdürüyor. Bir uzman olan Mark Arguinbev, 2022’de yükselebilecek coin’leri duyurdu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Uzmana nazaran bu 10 metaverse coin, 2022’ye damga vurabilir

Listenin başında, 2019’da piyasaya sürülen Verasity, yer alıyor. Tescilli Proof-of-View (PoV) protokolü ile kullanıcıların görüntüler izleyerek VRA tokenları kazanmalarını sağlar. Verasity’nin ağı, trafiğin organik olmasını sağlayarak yayıncılar için reklam gelirini artırır. Verasity, VeraViews, VeraWallet ve VeraEsports olmak üzere üç ana eser içerir. İkinci sırada, Efinity Token (EFI) yer alıyor. Ağustos 2021’de piyasaya sürülen Efinity; NFT’ler ve Metaverse için oluşturulmuş yeni kuşak bir Blockchain’dir ve Enjin takımı tarafından geliştirilmiştir.

Üçüncü sırada, WAX Blockchain’indeki en tanınan oyun olan Alien Worlds (TLM) yer alıyor. Alien Worlds, kullanıcıları Trillium ile ödüllendiren, oynayarak kazanılan bir NFT oyunudur. Dördüncü sırada, Wilder World (WILD) bulunuyor. Wilder World, Unreal Engine 5 ile oluşturulmuş Ethereum tabanlı bir Metaverse’dir. Wilder World Metaverse hala geliştirme etabında. Beşinci olarak uzman, Star Atlas’a (ATLAS) dikkat çekiyor. Star Atlas, Solana üzerine şurası sanal bir metaverse’dir.

Altıncı sırada, Yield Guild Games (YGG) yer alıyor. Yield Guild Games, kripto ekonomileri için bir DAO platformudur. YGG, platformun DAO ve ekosistemine güç sağlayan ERC-20 tokenıdır. Yedinci olarak uzman isim, Chromia (CHR)’dan bahsediyor. Chromia, insanların gerçek dünyada dApp’ler oluşturmasını kolaylaştıran bir Blockchain platformudur. Sekizinci sırada, müzik ve görüntü yayıncılığına odaklı CEEK VR (CEEK) yer alırken dokuzuncu sırada kendisini “metaverse’e açılan bir kapı” olarak tanımlayan Metahero (HERO) yer alıyor. Son olarak uzman, IoTeX (IOTX)’ten bahsediyor. IoTeX, Objelerin İnterneti (IoT) için oluşturulmuş zımnilik merkezli ve ölçeklenebilir bir Blockchain’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.