Alt Coin

25 Yıllık Analist, 4 Altcoin Belirledi: Bunlardan Boğayım!

Bitcoin’i 200 dolardan almayı başarmış 25 yıllık tecrübeli bir trader ve Solana’da merkezi olmayan bir türev platformu olan Hxro Network’ün kurucusu ve CEO’su olan Dan Gunsberg, son kripto kışında potansiyel gördüğü 4 altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak traderın paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Tecrübeli traderın potansiyel gördüğü altcoin projeleri

Pek çok bireyse yatırımcının hala erişemediği yeni piyasalardan biri, tezgah üstü piyasada bulunan altcoin opsiyon piyasası. “Gecikme mühleti ve orada var olan oynaklık seviyesi ile çok yeni ortaya çıkıyor, inanılmaz trade fırsatları yaratıyor” diyen Dan Gunsberg, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Bitcoin’in çok uçucu bir varlıktan hala değişken lakin daha büyük ölçekte daha yönetilebilir bir şeye dönüşmesi üzere, altcoin seçenekleri üzere şeylerde bunun erken kademelerini görmeye başladığınızı düşünüyorum.

Sahiden de, sağlıklı türev piyasalar, spot piyasalar için likiditeyi artırma eğilimindedir. Dan Gunsberg, daha fazla iştirakçinin piyasaya girmesi için kapıyı açabileceklerini de kelamlarına ekliyor. Altcoinler kelam konusu olduğunda Dan Gunsberg, merkezi olmayan finans (DeFi) etrafındaki altyapıya daha çok bağlı olan token’leri seviyor. Münasebetiyle Hxro’nun (HXRO) yönetişim tokeni, bu tanıma uyuyor.

Trader, boğa yahut ayı piyasasından bağımsız olarak, geçen ay %12, %13 ve %16 düşen Solana (SOL), Serum (SRM) ve Arweave (AR) konusunda da olumlu. CoinGecko datalarına nazaran, geçen yıl SOL ve AR %1.869 ve %734 artarken SRM %6 düştü. Dan Gunsberg, altcoin’ler hakkında şunları söylüyor:

Nitekim ağa katılabileceğim, paylaştırabileceğim ve ağ ödüllerinin kısımlarını kazanabileceğim, süreç fiyatlarının bir kısmı olsun ya da ağın içindeki uğraşlarım için hakikaten ödüllendiren, rastgele bir token’e odaklanacağım. Münasebetiyle, bedel, sadece ağ için büyük ölçüde enflasyonist olmayan bir formda token’e tahakkuk ediyor.

Dan Gunsberg’e nazaran, bu çeşit token’lerin var olması, bu döngünün 2018’deki kripto kışından ne kadar farklı olduğunun bir diğer delili:

Artık, token’lere hakikaten sahip olabileceğiniz, token’leri ağda stake edebileceğiniz ve daha sonra yalnızca bir para oyunu olmanın tersine ağdan gelen kıymeti anlayabileceğiniz çok daha fazla teknoloji var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.