Alt Coin

25’ten Fazla Sinyali Çıktı! Yenisi: Ripple Bu Tabanlara Kayabilir!

Ripple (XRP), son iki hafta içinde neredeyse yüzde 68 kar elde etti; tekrar de, hudut ötesi havale tokenının, yükseliş trendi devam etmeden evvel bir geri çekilme yaşayabileceği düşünülüyor. Ayrıyeten on-chain aktiviteye de göz atılıyor. İşte detaylar…

Ripple (XRP), çok alım bölgesine yaklaşıyor

Bir indikatöre nazaran XRP, kıymetli kazanımlar elde ettikten sonra bir düzeltmeye hazırlanıyor üzere görünüyor. Piyasa bedeline nazaran altıncı en büyük kripto para ünitesi, son vakitlerde bir yükselişte. 0.55 dolardan lokal bir taban noktaya ulaştıktan sonra son iki hafta içinde yaklaşık yüzde 68 oranında yükselmeyi başardı. Uzmanlara nazaran yükseliş dürtüsünün kıymeti göz önüne alındığında, XRP yakında kısa bir geri çekilmeye bağlanabilir. Tom DeMark (TD) Sequential göstergesi yakında XRP’nin günlük grafiğinde bir satış sinyali sunabilir. Kriptokoin.com olarak daha evvel bu makalede bildirdiğimiz üzere kelam konusu indikatörün son yıllarda 25’in üzerinde kripto para ve Bitcoin sinyali hakikat çıktı.

İndikatöre nazaran düşüş formasyonu büyük olasılıkla yeşil bir 9 mum çubuğu olarak gelişecektir, bu da günlük bir ila dört mum çubuğu düzeltmesinin göstergesidir. Uzmanlara nazaran hareketli ortalamalara dayanarak, XRP’nin yükseliş trendi tükenmeden evvel 1 dolardan 200 günlük hareketli ortalamaya gerçek koşabileceği görülüyor. Kâr alımındaki bir artış, fiyatları 100 yahut 50 günlük hareketli ortalamaya yanlışsız itebilir. Bu sırada değerli dayanak düzeyleri olarak sırasıyla 0.85 dolar ve 0.75 dolara işaret ediliyor.

Teknik ve temel faktörler düşüş öngörüyor

Analistlere nazaran XRP’nin ağ büyümesi, karamsar tezi daha da doğruluyor. Santiment’ten gelen datalar, son vakitlerde üst taraflı fiyat hareketinin ağdaki yeni günlük adreslerin sayısında artışla desteklenmediğini gösteriyor. Fiyatlar ve on-chain aktivite ortasındaki bu tıp düşüş eğilimi, uzmanlara nazaran, TD konseyimi tarafından iddia edildiği üzere dik bir geri çekilmeye neden olabilir.  Yukarı tarafa bakıldığında, 1 dolarlık bariyerin aşılması ise XRP’nin gerisindeki üst taraflı baskıyı 1.24 dolara yükseltebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.