Bitcoin

27 Yaşındaki Milyoner, Kripto Para Tavsiyelerini Paylaştı!

Evvelce Wall Street‘te çalışan 27 yaşındaki bir milyoner finansal okuryazarlık koçu takipçilerine kripto para ve NFT’leri öğretiyor. Kriptonun geleceğimizin büyük bir modülü olacağını söylüyor. Varlıklı olmanın tek yolu kripto değil ona nazaran. Milyoner şayet varsa, insanlara bir emeklilik hesabı üzere “garantili yatırımlara” odaklanmalarını tavsiye ediyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Kripto para tavsiyeleri

27 yaşındaki milyoner Vivian Tu, neden bu kadar çok Y nesli ve Z nesli yatırımcısının kripto para ünitesine akın ettiği sorulduğunda, “Artık kimse yavaş yavaş varlıklı olmak istemiyor. Pek çok insan bir gecede güçlü oluyor, bizim neslin hatası” diyor. Bu noktada, birçok Y jenerasyonu ve Z jenerasyonu, Bitcoin‘e erken yatırım yaparak yahut en yeni memecoin trendine atlayarak büyük karlar elde eden insanların kent efsanelerini duydu. Tu, bir gecede kripto muvaffakiyet öykülerinden “tüm tıbbi faturalarını, öğrenci borçlarını ödeyen yahut annelerine bir mesken satın alan” insanların kıssalarını bile duyduğunu söyledi.

Tu, gençlerin kriptoya yatırım yapmak için bu kadar sabırsız hissetmelerinin nedenlerinden birinin, bunun “emekli olmalarının yahut varlıklı olmanın tek yolunun” olduğunu düşünmeleri olduğunu söylüyor. Y jenerasyonu ve Z jenerasyonu, 2008 ekonomik sakinliğinin, global bir salgının ve Black Lives Matter ayaklanmasının tesirlerine şahit olan jenerasyonlar oldukları için eski para kazanma sistemlerine olan inançlarını kaybettiler. Kripto portföyünüzün bir modülü olabilir – fakat tamamı değil diyor milyoner. Tu, “Kripto para büyük olasılıkla geleceğimizin değerli bir kesimi olacak” diyor ve “herkesin kripto para ünitesine yatırım yapması gerektiğini düşünüyorum. Fakat portföyünüzün %1 ila %3’ünden fazla olmamalı. Kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla para olmayın” diyor.

Milyoner “Yatırımlarınızın mütevazı bir kesimi olarak kriptoyu tutmak, metaverse üzere şeylerde potansiyel üst taraflı hisseye sahip olmanıza yardımcı olur” diyor. Kripto para üniteleri, insanların geçmiş para borsalarını değiştirmesini yahut hacklemesini engelleyen bir dijital defter olan blockchain üzerinde oluşturulan ve çalışan dijital varlıklardır. Kripto para ünitesi hayli yenidir ve ABD doları üzere prestiji para üniteleriyle birebir muhafazaya sahip değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.