Bitcoin

27 Yıllık Wall Streetli, 5 Beğenilen Altcoin’inin İsmini Verdi!

Wall Street’te 27 yıllık kıdemli bir DeFi CEO’su olan Alex Lemberg, kriptonun neden bu yıl potansiyel olarak ikiye katlanan Bitcoin ve Ethereum ile ‘üstel’ bir büyüme göreceğini düşündüğünü açıklıyor ve daha makul bir gaz fiyatlarıyla potansiyel gördüğü 5 altcoin projesini paylaşıyor. Alex Lemberg’in paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

“Lider kripto ve başkan altcoin bu yıl ikiye katlanabilir”

120 ülkede 50.000’den fazla iştirakçisi olan, merkezi olmayan bir borçlanma, borç verme ve stake etme firması olan Nimbus’un CEO’su olarak misyon yapan Alex Lemberg’in bakış açısına nazaran, ani bir paha düşüşü ve akabinde uzun müddetli bir depresif fiyat devri ile karakterize edilen bir kripto kışı hakkında konuşmalar hayli saçma. Lemberg’e nazaran, kripto alanı için kış, Miami’nin önümüzdeki 12 ay boyunca kış geçirme bahtı kadar yüksek. Bunun bir nedenini ise, kripto dalının piyasa bedelinin hala çok küçük olmasına bağlıyor

Alex Lemberg, kripto alanında yıldan yıla üstel bir büyüme görmeyi bekliyor. Şahin makro tabana karşın, kriptoya yapılan kurumsal yatırım ve teknolojik benimseme kombinasyonunun, muhtemelen en büyük iki kripto para ünitesini bu yıl mevcut düzeylerinden iki katına çıkaracağını düşünüyor.

Bitcoin’in geçen yıl bu kadar sonlu piyasa iştirakiyle 68.000 ila 69.000 dolar ortasında olduğu gerçeğini hesaba katarsak, piyasa iştirakiyle birlikte, o düzeylere geri dönebileceğini düşünmemek çok mantıksız olur.

Nimbus’un CEO’suna nazaran güçlü yarar bedeline sahip 5 altcoin

Alex Lemberg, güçlü yarar bedeline sahip token’leri seviyor. Ona nazaran, birinci katman protokolleri bu yıl görünür olmaya devam edecek. Bu yüzden Alex Lemberg, Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT), Terra (LUNA) ve Cardano (ADA) üzere bölümdeki güçlü Ethereum rakiplerine inanıyor.

Bir yıllık süratli büyümenin akabinde, bu akıllı mukavele platformlarının tokenleri, geniş tabanlı piyasa bozgununun ortasında geri çekildi. Solana, Ocak sonunda %41,4 düşüşle 99,5 dolara düşerek aylık en keskin düşüşü gördü. Lakin Alex Lemberg bu platformlar hakkında olumlu düşünüyor. Zira, sanayinin büyümesini fecî bir formda engelleyen en büyük sorun olarak gördüğü şeye (Ethereum Blockchain’deki çok yüksek gaz ücretlerine) bir tahlil sunuyorlar.

Daha makul bir gaz fiyatı ortamıyla Blockchain’de süreç yapabilmek için ortaya çıkan yenilikler ve yardımcı program, bu rokete sadece sözün tam manasıyla roket yakıtı koyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.