Alt Coin

3 Analist, AXS’den Daha Patlayıcı Olan Altcoin’leri Açıkladı!

Uzman altcoin analistleri Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi, yakın tarihli bir Youtube oturumunda hangi oyna-kazan (P2E) oyunlarının Axie Infinity’yi tahttan indirme potansiyeline sahip olduğunu tartıştı. Analistlerin yorumlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Axie Infinity’yi tahttan indirme potansiyeline sahip 3 altcoin projesi

Analistler hangi P2E oyunlarının en uygun olduğunu tartışırken, tanınan oyna-kazan oyunu Axie Infinity’nin en güçlü rakiplerini sıraladı. Sam Bourgi, potansiyel AXS rakibi için DeFi Kingdoms’ı (JEWEL) seçiyor. Benton Yaun ise Avalanche ekosisteminden Crabada’nın (CRA) strateji seçenekleriyle rakiplerini nasıl geride bırakabileceğini ve en az gayretle kâr sağlayan fırsatları kıymetlendirdi. Son olarak, Jordan Finneseth, şimdi erken basamakta olan Yield Hunt’e (GEM) dikkat çekiyor. Kısaca projelere göz atarak sonlandıralım…

DeFi Kingdoms, Crabada ve Yield Hunt ile tanışın

  • DeFi Kingdoms (JEWEL), merkezi olmayan finansın fırsatlarını ve oyna-kazan iktisadının mevcut yükselişini Harmony (ONE) ağında harmanlıyor. JEWEL token, oyundaki Kahramanlar ve Krallıklar üzere öğeleri ve NFT’leri ve ayrıyeten çeşitli oyun içi öğeleri satın almak için kullanılır. Token yalnızca oyun içinde kullanılmaz, birebir vakitte stake yoluyla daha fazla kazanmak için likidite madenciliği için de kullanılır. JEWEL birebir vakitte bir yönetişim token’i, bu nedenle sahiplerinin projenin büyümesinde ve evriminde kelam sahibi.
  • Crabada (CRA), oyuncuların oyun içi para ünitesi Treasure Under Sea’yi (TUS) kazanmak için üç Crabada’dan bir grup oluşturduğu Avalanche’da yengeç temalı bir oyna-kazan NFT oyunu. Crabada yol haritasında yıl içinde çeşitli özellikleri yayınlamayı planlıyor. Crabada, PVP turnuvaları, işveren dövüşleri, ek oyun öğeleri ve daha fazlası üzere savaş oyunu içeriği ve iyileştirmeler içeren arazi mülkiyetini tanıtmayı hedefliyor. CRA, 2 Şubat’ta %14 düşüşle 1.55 dolardan süreç görüyor.
  • Yield Hunt (GEM), bir öbür oyna-kazan NFT oyunu. Avalanche’a dayanarak, Wolf Game’in tüm özelliklerine sahip ve oyuncuların pahalı taşlar aradığı bir dünyaya sahip. Trader Joe, şu anda GEM token ticaretinin yapıldığı en faal piyasa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.