Alt Coin

3 Analist, Bu 3 Altcoin’e Dikkat Çekti: Destansı Ralli Geliyor!

Kripto analisti Benton Yaun ile yerleşik piyasa uzmanları Jordan Finneseth 2022 için en uygun iki altcoin belirledi: Yearn.Finance (YFI) ve IOTA (MIOTA). Tanınan kripto analisti Justin Bennett, Ethereum rakibi Polygon’u (MATIC) derinlemesine inceliyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Analiste nazaran bu altcoin için yeni ATH yolda

Justin Bennett, 2,70 doların MATIC için değerli bir mahzur olduğuna inanıyor ve bu mahzur aşılırsa altcoin projesini tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine yükseltebileceğini belirtiyor:

MATIC önümüzdeki haftalarda 2,70 doların üzerine çıkarsa, bu kanalın zirvesinde direnç bulması beklenen. Bu ister yaklaşık 4,00 dolar, ister 4,70 dolar olsun, buradaki bu düzey, MATIC’in bu seviyeyi ne vakit test edeceğine bağlı.

Analiste nazaran, piyasa simetriyi sever ve bu nedenle, bunun üzere eşit uzaklıklı kanallar çok uygun çalışıyor. “Bir kaçış senaryosunu bu türlü oynardım” diyen Justin Bennett, şu düzeylere dikkat çekiyor:

2,70 doların üzerindeki günlük kapanışı bekleyin ve akabinde bu kanalın tepesini 4,00 ile 4,70 dolar ortasında bir yerde hedefleyin.

Yazma sırasında MATIC biraz yükseldi ve fiyatı 2,61 dolarda. İki haftadan kısa bir mühlet evvel, altcoin 1,75 dolar üzere düşük bir fiyattan süreç görüyordu. Altcoin başına 4,00 dolarlık bir fiyat, bugünkü fiyattan %50’nin üzerinde bir artış manasına geliyor ve 4,70 dolarlık MATIC, %80’lik bir yükselişe işaret ediyor.

Justin Bennett, önümüzdeki birkaç hafta içinde MATIC için birkaç muhtemel senaryo düşündüğünü söylüyor. Halihazırda tartışılan optimist oyunun yanı sıra analist, yükseliş senaryosunu geçersiz kılacak mümkün bir senaryoyu da hesaba katıyor:

Önümüzdeki birkaç gün içinde ya 2,70 doların üzerinde bir kapanış alırız, bu alanı dayanağa çeviririz ve sonra bir hareket alırız ve akabinde bu alana geri dönün (2,60-2,70 dolar). Üçüncü senaryo, MATIC’in başarısızlığa uğraması ve çökmesi durumunda, tutulması gereken alan tam burada 1,70 dolar civarında olacak.

Analiste nazaran, 2,70 doların üzerindeki kırılmanın işe yaramasının tek nedeni, piyasanın daha yüksek ve daha yüksek tabanlar yapması. Analist, bu değişikliğin görülmesi durumunda, tüm bu iddiaların geçersiz olacağını ve 1,70 doların altına düşerse, tüm bu iddianın masadan kalkacağını belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.