Alt Coin

3 Analist: Bu Altcoin Patlayıcı Ralli İçin Hazırlanıyor!

Analistlere nazaran Ethereum fiyatı, satın alma faaliyeti hızlanırken patlayıcı ralli için hızlanıyor. Ethereum satın alma faaliyeti, altcoin fiyatındaki artışla tıpkı vakte denk geldi ve son bir saat içinde değerli ölçüde hızlandı. Bugün erken saatlerde bir saat içinde 16.000’den fazla Ethereum tokeni satın alındı. Ethereum, varlığın Mayıs 2021 doruğundan bu yana Bitcoin‘den daha düzgün performans göstermeye devam ediyor. Ayrıntılar Kriptokokin.com‘da.

Bu altcoin ralli için hazırlanıyor

Ethereum fiyatı, son bir düşüşün akabinde toparlanmaya başladı. Traderların Ethereum biriktirirken satın alma aktivitesinde değerli bir artış var. Ethereum fiyatı, birikimdeki ani artışla ralli yolunda. Ethereum ağında satın alma aktifliği hızlandı. Kripto istihbarat platformu IntoTheBlock’taki analistler, altcoin’de satın alma aktivitesinde bir artış kaydetti. Satın alma faaliyeti hızlanırken, bugün 60 dakika içinde 16.000’den fazla Ethereum tokeni satın alındı. Borsalar ortasındaki talep, IntoTheBlock’tan alınan bilgilere dayanarak altcoin fiyatını tekrar 3.300 dolara itti. Ethereum, İş Delili (PoW) düzenlemesinin sonuna yakın. Para yatırma ve çekme tesisi ile esnek stake etme, muhtemelen ETH2 ekosistemine iştiraki artıracaktır. Ethereum fiyatındaki son düzeltmeye karşın, altcoin fiyatı uygun durumda. Bu, Mayıs düzeltmesi ile Ethereum’da devam eden fiyat rallisi ortasındaki fark.

Destekçiler, varlık Mayıs 2021 tepesine ulaştığından beri Ethereum fiyatının hala Bitcoin’den daha yeterli performans gösterdiğine inanıyor. AlphaBTC analisti Mark Cullen, Ethereum fiyatının alt orta aralığını ve 61.8 altın bölgesini tekrar test ettiğini belirtiyor. Analist, 21 günlük üstel hareketli ortalamaya bir baskı öngördü. Bir kripto analisti ve traderı olan @ShardiB2, ETH‘nin büsbütün çok satıldığına ve bir geri dönüş olabileceğine inanıyor.

FXStreet analistleri, Ethereum fiyatının mevcut yükseliş trendinde 4.000 dolara yükselebileceğine inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.