Alt Coin

3 Analist: Bu Layer 1 Coinleri 2022 Sahnesinde Yükselebilir!

Kripto para analistleri Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi, 2022 için tercih ettikleri Layer 1 coinleri paylaştı. Bu yazıda, uzmanların “2022 piyasa raporuna” göz atalım.

İşte uzmanların listesinden 2022’nin Layer 1 coinleri

Tanınan kripto analistleri Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi, yakın tarihli bir Youtube oturumunda, 2022’de hangi Layer 1 protokolünün başkalarının üzerine çıkma mümkünlüğünün daha yüksek olduğunu tartıştı. Analistler süreçler kelam konusu olduğunda Velas (VLX), kıymetli VC takviyesiyle Avalanche (AVAX) ve süratli süreçler ve düşük gas fiyatlarıyla Cosmos’u (ATOM) masaya yatırıyor.

Kısaca altcoin projelerini tanıyalım

  • AVAX, Avalanche ekosistemin lokal token’idir. Fiyatları ödemek, staking yoluyla platformu garanti altına almak ve Avalanche’ta oluşturulan çoklu alt ağlar ortasında temel bir hesap ünitesi sağlamak için kullanılan, sonlu, kıt bir kripto para ünitesidir. Yazım sırasında 11.sırada süreç gören AVAX, son 7 günde %20 düşüşle 86.34 dolara geriledi.
  • Velas, 75.000 tx/s’ye kadar sürat sağlayan, anında işlenen, neredeyse fiyatsız olarak en yüksek güvenlikle dünyanın en süratli EVM Blockchain’lerinden biridir. Velas Ekosistemi, merkezi olmayan, açık kaynaklı eserlerin kullanıcı tecrübesini kolaylaştırmak için Blockchain üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan eserlerden oluşur. VLX, piyasa kıymetine nazaran 108’inci sıradadır. Yazım sırasında haftalık %36 düşüşle 0.3184 dolardan süreç görüyor.
  • Cosmos (ATOM), kendisini Blockchain “en güç sorunlardan” kimilerini çözen bir proje olarak görüyor. Bağlı Blockchain’lerden oluşan bir ekosistem sunarak, Bitcoin tarafından kullanılanlar üzere “yavaş, değerli, ölçeklenemez ve etrafa zararlı” PoW protokollerine bir tahlil sunmayı amaçlıyor. ATOM, piyasa kıymetine nazaran 25.sıradadır. Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.