Alt Coin

3 Analist: Shiba Inu ve DOGE’de Bu Düzeyleri Bekleyin!

Japon köpek ırkı Shiba Inu temalı göğüs coin’ler, bu hafta kripto piyasasının toparlanmasında çift haneli yararlar kaydetti. Shiba Inu’nun (SHIB) gerisindeki geliştiriciler, göğüs coin’in halka açık 2. katman test ağının ‘çok yakında’ yayınlanacağını açıkladılar. Dreaming Doge NFT’leri, piyasaya sürüldü ve göğüs coin’e olan ilgiyi artırdı. Bu gelişmeler eşliğinde analistler, göğüs coin’in 0,000029 dolardaki direncini kırdığında Shiba Inu’da büyük bir fiyat rallisi öngörüyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

DOGE ve SHIB kripto piyasasının toparlanmasına öncülük ediyor

Köpek temalı kripto para üniteleri, Pazartesi günü kripto piyasasının toparlanmasında çift haneli karlar kaydederken, SHIB geliştiricileri, Dogecoin katilinin 2. katman tahlilinin lansmanını yaptı. SHIB, son kripto piyasası kan banyosundan toparlanarak bir gecede çift haneli yararlar kaydetti. Shiba Inu temalı kripto para üniteleri piyasanın toparlanmasına öncülük etti.

Dogecoin ve SHIB, ekosistemlerinde birkaç güncelleme duyurdu. Shiba Inu geliştiricileri, göğüs coin’in halka açık test ağının, onun katman-2 tahlilinin ‘çok yakında’ piyasaya sürülebileceğini açıkladı. Uzmanlara nazaran, katman-2’nin piyasaya sürülmesi, Shiba Inu’nun kullanıcılar ortasında benimsenmesini sağlayabilir.

Bu ortada Dogecoin tabanlı pikselli NFT koleksiyonu Dreaming Doge yayınlandı ve yatırımcılar ortasında hayli ilgi gördü. Dogecoin yaratıcısı Billy Markus, NFT’lerin lansmanı hakkındaki fikirlerini Twitter’dan paylaştı:

Dreaming Doge NFT‘lerimin son 3 “Dreaming” çeşidi yayınlandı. Koleksiyonda her tipten 8 adet olmak üzere toplamda 88 adet bulunuyor. Bunlar, büyük hayalleri olan küçük bir köpeğin piksel sanatı NFT’leri. Dl’den çekinmeyin, telefon art planı olarak yeterli çalışırlar!

Shiba Inu ve Dogecoin için fiyat kestirimleri

Köpek temalı kripto para ünitelerini kıymetlendiren analistler, boğa trendinin devam edeceğini iddia ediyor. Tanınmış analist ali_charts, direnci geçerse SHIB fiyatının 0,000033 doları bulabileceğini öngörüyor:

SHIB ileride sert bir dirençle karşı karşıya. Lakin SHIB, 0,000024 doları aştığında 0,000033 dolara gerçek etkileyici bir kırılma için yolu temizleyecektir.

Bir kripto analisti ve tüccarı olan WalterCripto, Dogecoin fiyatının yükselme yahut kırılma noktasında olduğuna inanıyor. Dogecoin fiyatı 0,1469 dolar düzeyindeki direnci kırdı ve orta vadede işler ilginçleşebilir:

DOGE dayanağı güzel tuttu, artık TR Ribbon ile savaşıyor. Şayet direnci kırarsa orta vadede işler ilginçleşebilir. Bu ortada ferdî olarak yalnızca bekliyorum.

FXStreet analistleri ise, DOGE 0,20 dolara yükselmeden evvel kırılması gereken bir mahzur olduğunu düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.