Alt Coin

3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri!

Tanınan Youtube ve Twitter analistlerinin aktüel BTC, ADA, ETH, LINK ve VET iddialarına göz atalım. Benjamin Cowen ve Justin Bennett, düşüşü fırsata çevirebilecek altcoin projelerini listelerken, Twitter’dan Capo düşüşün yalnızca bir “mini ayı piyasası” olduğunu söylüyor. İşte ayrıntılar…

Benjamin Cowen LINK/ETH çiftini inceliyor

Birinci analist, 680.000 YouTube aboneli Benjamin Cowen, LINK’in 20 haftalık SMA ve 21 haftalık EMA hareketliliğinin bir kombinasyonu ve bir teknik indikatör olan “boğa piyasası dayanak bandının” üstünde mi yoksa altında mı olduğuna dikkat etmesi gerektiğini söylüyor. Analist, LINK’in Ethereum’a (ETH) karşı değerlemesinin Ağustos 2020’den bu yana düştüğünü belirtiyor. Bu nedenle, Chainlink’in LINK/ETH boğa piyasası dayanak bandını kırdığı sürece ETH’ye karşı “düşüş trendinden sıyrılabileceğini ” iddia ediyor.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız ikinci analist Justin Bennett, VET 0.10 doları geçerse, fiyatın yükselmeye devam edeceğini düşünüyor. Kripto analisti kritik teknik düzeyleri de belirliyor:

0,06 dolar bölgesinin üzerinde olduğu sürece, önümüzdeki yıl için hala yükseliş eğilimindeyim ve bence 0,10 doların üzerine çıkarsak, 0,103 dolar alanı ve akabinde 0,12 dolar bölgesini geri alacağımızı düşünüyorum. Sonra potansiyel olarak 0.15 dolar ve devamı.

  • Analist ayrıyeten, VET’in yükseliş ivmesine başlaması durumunda potansiyel patlama alanlarının 0,38-0,40 dolara ulaşabileceğini belirtiyor.

Capo, taban düzeyleri belirlemek için ADA grafiğine bakıyor

Son analist Twitter’dan Capo, piyasanın taban düzeylere yaklaştığı tarafındaki argümanlarını desteklemek için Cardano (ADA) üzere altcoin’lerin fiyat hareketine göz atıyor:

Tabanın şimdi gelmediğini düşünmemin ana nedenlerinden biri, ADA üzere birçok alternatifin şimdi tabanları almamış olması.

Önde gelen akıllı kontrat platformu Ethereum’a bakıldığında Capo, fiyatın ATH düzeylerine ulaşmadan evvel düştüğünü söylüyor:

ETH biraz korkutucuydu ve hala o denli. Düşüşleri yakalamaya çalışırken dikkatli olun, zira 3.000 doların altında bir fitil mümkündür.

Son olarak Bitcoin’e göz atan Capo, önder kripto para ünitesinde dayanak olarak 40.000 dolar aralığını vurguluyor:

Ayrıyeten, BTC’ye karşı altcoin’ler daha düşük vakit dilimlerinde düşüş gösteriyor, bu nedenle BTC son ayağı daha uygun tutmalı. 40.000 aşağısını beklemiyorum.

Tekrar de Capo, takipçilerini boğa piyasasının devam edeceği konusunda optimist olmaya çağırıyor:

Bu boğa piyasasının sonu değil, az evvel yaşadığımız küçük ayı piyasasının sonu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.