Bitcoin

3 Defa Bilen Analist, Bitcoin’in Göreceği Düzeyleri Sıraladı!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve traderı, Bitcoin (BTC)’in yükseliş momentumunu yine kazandığı ve bu yıl yüzde 80’in üzerinde süratle yükseldiği bir senaryoyu açıklıyor. İşte detaylar…

Analist, Bitcoin fiyatı için beklentilerini paylaştı

Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere Bitcoin fiyatında 3 kritik seviyeyi yanlışsız bir formda kestirim eden DonAlt isimli analist, yeni iddialarını açıkladı. DonAlt, Bitcoin’in haftalık vakit diliminde 33.000 ila 60.000 dolar ortasında geniş bir aralıkta süreç gördüğünü söylüyor. DonAlt’a nazaran, bu devasa aralık BTC için iki sağlam giriş fırsatı sunuyor. 33.000 dolarlık düşük düzeyden 60.000 dolarlık yüksek düzeye geçiş, BTC için yüzde 81.82’lik bir üst potansiyeli temsil ediyor.

Kripto stratejisti 33.000 dolarlık takviyesi süreksiz olarak kaybetme fikri konusunda optimist olsa da, 380.200 Twitter takipçisine bu kilit düzeyin altına inmenin BTC için neden tehlikeli olduğunu açıklıyor. Açıklamasında, 2018’in ayı piyasasında BTC’nin bir aydan kısa bir müddet içerisinde pahasının yüzde 50’sini kaybettiğinden bahsediyor ve aşağıdaki sözleri kullanıyor:

Dürüst olmak gerekirse, yapacağım son şey 28.000 dolara bahse girmek. 2018‘de 6.000 dolarlık başarısızlığa bahse girmeye benziyor. Bunu neden yapmak isteyesiniz? Mevcut aralığı (33.000-60.000 dolar) kaybedersek, aralığı düşük yahut çok daha düşük düzeye geri aldığımızda satın almayı tercih ederim

Kısa vadede DonAlt, Bitcoin’in birinci sıçrama sırasında 44.000 dolara kadar yükseleceğinden kuşku ediyor. Günlük düzeylerin biraz yırtıcı göründüğünden bahseden analist, iki direnç çizgisi ortasında bir yerde yükseliş beklense de DonAlt o dereceye yükselmek için dua ettiğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.