Bitcoin

3 Defa Haklı Çıkan Analist, BTC ve Ethereum İddiasını Açıkladı!

Kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, başkan kripto paraların geleceğine inanıyor. En son tweetinde McGlone, Bitcoin ve Ethereum (ETH)’un hala erken benimseme günlerinde olduğunu belirtti. Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını aktarıyoruz…

Mike McGlone, BTC ve Ethereum kestirimlerini açıkladı

Mike McGlone, piyasanın arz-talep dinamikleriyle Bitcoin ve Ethereum’un bedel kazanmaya devam etmesini bekliyor. Bitcoin’de 10.000 doları, 12 bin doları ve 50.000 doları bilen analist, 2022’de beklentilerini ikiye katlayarak BTC ve ETH’nin sırasıyla 100 bin ve 5 bin dolara ulaşacağını kestirim ediyor. Aralık ayının başlarında McGlone, Bitcoin’in ABD borsalarını geride bırakacağını söyleşmişti. Analist ayrıyeten, en büyük kripto para ünitesinin Solana (SOL), Binance Coin (BNB), Bitcoin ve Ethereum’dan oluşacağını öngörüyor. Tıpkı vakitte, göğüs coin devleri Dogecoin ve Shiba Inu’yu epeyce eleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde, daha nitelikli projelerin gelişmesi için piyasanın göğüs coin’lerden arındırılması gerektiğini söyledi.

Enflasyon nedeniyle Fed’in faiz kararları, kripto boğasının önündeki en büyük pürüz olarak görülüyor. Geçtiğimiz günlerde Goldman Sachs, Bitcoin’in klasik finans piyasasıyla yakın alaka kurduğu için her zamankinden daha savunmasız olduğunu söyledi. Ocak ayı başlarında yayınlanan araştırma notunda McGlone, Aralık 2018’de meydana gelen çöküşe atıfta bulunarak 30.000 doların Bitcoin için yeni 3.000 dolar düzeyi olabileceğini yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.