Alt Coin

3 Değerli Model, Dogecoin İçin Sıradaki Seviyeyi Buldu!

Dogecoin (DOGE) fiyatı, 3 Şubat ile 7 Şubat ortasında %28,8 yükseldi ve RSI düzeylerini soğutmak için kafiydi. Dogecoin’in mevcut grafiğinde bir kırılmanın bugün gerçekleşmesi bekleniyor, lakin piyasa geneliyle birlikte formasyonda sapmalar meydana gelebilir. 3 kritik modeli kıymetlendiren analist Melanie Schaffer’ın kestirimlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Dogecoin için 3 değerli yükseliş formasyonu

Günlük grafikte, Dogecoin üç muhtemel yükseliş modelinde süreç görüyor: bir kupa-kulp formasyonu, bir boğa bayrağı formasyonu ve üçlü iç çubuk formasyonu. Her üç yükseliş grafiği modeli de hizalı olduğundan, analiste nazaran modeller onaylanırsa hareketlilik başlayabilir. Schaffer, formasyonların tetikleyebileceği düzeyleri belirliyor:

  1. Dogecoin’in kupa ve kulp formasyonu 15 Ocak ile 7 Şubat ortasında oluştu ve modelin kulbu takip eden günlerde tamamlandı. Model tanımlanırsa, ölçülen hareket %38 ve bu, formasyonun kırılması durumunda Dogecoin’in 0,20 dolar düzeyine ulaşabileceği manasına geliyor.
  2. DOGE birebir biçimde boğa bayrağı formasyonunda süreç görüyor, kutup 3 ile 7 Şubat ortasında ve bayrak takip eden günlerde şekilleniyor. Bu formasyon tanımlanırsa, hesaplanan yarar %28 ve Dogecoin’in 0,19 dolar düzeyine ulaşabileceğini gösteriyor.
  3. Dogecoin ayrıyeten, ana mumun Pazartesi ve iç çubukların Salı ve Çarşamba günleri göründüğü üçlü bir iç çubuk modeli geliştirdi. Göğüs coin, formasyonu oluşturmadan evvel üst yanlışsız süreç gördüğü için yükseliş eğiliminde. Analiste nazaran yatırımcılar, Çarşamba yahut Perşembe günü daha sonra formasyonun kırılmasını arayarak gelecekteki istikameti varsayım edebilirler.

Sonuç

Konsolidasyon, Dogecoin’in RSI’sını evvelki en yüksek düzeyi olan %60’tan düşürmeye yardımcı oldu. Boğalar gelip denetimi ele alırsa, analiste nazaran Dogecoin çok alım olmadan daha yüksek düzeylere hareket edebilir. Dogecoin şu anda sekiz günlük ve 21 günlük EMA çizgisinin üzerinde süreç görüyor ve sekiz günlük EMA, 7 Şubat’ta 21 günün üzerinde bir yükseliş eğilimi gösteriyor. DOGE, Çarşamba günü 50 günlük kolay hareketli ortalamayı dayanak olarak geri aldı ve bu da uzun vadeli hassaslığın yükselişe geçtiğini gösteriyor. Analiste nazaran Dogecoin üst istikamette 0.16 ve 0.176 dolar civarında bir dirence sahip ve 0.146 ve 0.135 dolar takviye düzeylerine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.