Alt Coin

3 Kere Bilen Analist: SHIB, SOL ve Bu Altcoin’ler Sert Çökebilir!

Bitcoin’de 10.000 doları, 12 bin doları ve 50.000 doları bilen, kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, kripto piyasasında bir geri çekilmeyle birlikte düzeltme beklediğini paylaştı. Dogecoin (DOGE) yahut Shiba Inu (SHIB) üzere göğüs coin’lerin spekülasyon olduğunu ileri süren McGlone, Solana’yı da listeye eklemekten çekinmiyor.

Kıdemli analist BTC ve ETH’yi hariç tutuyor

The Wolf of all street konut sahibi Scott Melker ile yaptığı yeni bir röportajda McGlone, kripto paraların riskli varlıklar olduğunu, lakin piyasa düzeldiğinde Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) daha güçlü çıkabileceğini söylüyor. McGlone, başkan kriptonun artık “iştah açan” bir varlıktan “riskli” bir varlığa geçtiğini düşünüyor:

Benim varsayımım: Piyasalar geri çekiliyor. Sonunda borsada %10, tahminen %20’lik bir düzeltme gördük. Tüm korelasyonlar birdir ve ekseriyetle bu halde çalışır. Bitcoin daha düzgün bir seçenek haline geliyor. Potansiyel olarak Ethereum da.

Kriptokoin.com derlediğimiz, haftanın iştirak ve listeleme gelişmelerine buradan göz atabilirsiniz.

SHIB ve SOL sert çökebilir

BTC ve ETH için yükseliş görünümüne karşın McGlone, köpek temalı kripto para birimcilerinin ve hatta Solana’nın (SOL) yükselişinin adil olmadığı konusunda uyarıyor. Göğüs coin’ler, bilhassa Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), geçen yıl Elon Musk ve öbür ünlülerin medyada kelam edilmesiyle patladı. Kıdemli analist, riskin buradan kaynaklandığını düşünüyor:

Sonuç olarak, varlıkların en risklileridir. Büyük bir spekülasyon var. Köpek temalı kriptolarda ve hatta Solana üzere altcoin projelerinde. Kabul etmeliyiz ki, geçen yıl göğüs coin’lerde gördüğünüz spekülasyon bunun göstergesiydi. Bu yalnızca aptalca ve kıssayı torunlarımıza anlatacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.