Alt Coin

3 Kere Haklı Çıkan Analistten SHIB ve Dogecoin Uyarısı Geldi!

Bloomberg analisti Mike McGlone’a nazaran, şahin Fed hareketi piyasaları sarsarken, Dogecoin ve Shiba Inu “tasfiye” ile karşı karşıya. Mike McGlone, Bitcoin’de 10.000 doları, 12 bin doları ve 50.000 doları bilerek ün kazanmış bir analist. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Dogecoin ve SHIB için tehlike çanları mı?

Her ikisi de latife temalı çevrimiçi paralar olarak yaratılan Dogecoin ve Shiba Inu, en pahalı iki kripto varlığı olan BTC ve ETH’den çok daha süratli ve daha sert düştü. McGlone, geçen yıl Dogecoin ve Shiba Inu üzere göğüs coinlerdeki spekülatif rallinin “2022’de tasfiye için olgunlaşmış kripto aşırılıklarını gösterdiğini” söyledi. Bir raporda McGlone, FED’in faiz oranı artışı beklentilerinin geniş kripto pazarını baskı altına alabileceğini ve muhtemelen mevcut 16.000 kripto para ünitesinin kimilerini çökertebileceğini söyledi. McGlone, 2021 yılındaki Dogecoin ve Shiba Inu patlamalarını “küresel ölçekte kumarbazlar için cümbüş olarak sınıflandırılan spekülatif hype-coin’lerin örnekleri” olarak nitelendiriyor.

Her ikisi de latife temalı çevrimiçi paralar olarak yaratılan Dogecoin ve Shiba Inu, en kıymetli iki düzgün niyetli kripto varlığı olan BTC ve ETH‘den çok daha süratli ve daha sert düştü. Doge, Mayıs ayında tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 74 sentten bu yana %79 düştü ve şu anda 15 sent civarında süreç görüyor. Coinmarketcap datalarına nazaran Shiba Inu, 28 Ekim’de 0,00008845 dolarlık rekor düzeye ulaştığından bu yana %67 oranında kıymet kaybetti. McGlone, spekülatif kripto varlıklar üzerine yatırımın, yatırımcılar için dikkat edilmesi gereken bir model olduğu konusunda uyardı. Konuşurken aklında Litecoin ve XRP örnekleri vardı. İkisi, 2021’in göğüs varlık coşkusuna dayanan Dogecoin ve Shiba Inu üzere “köpek paraları” tarafından en pahalı beş kripto para ünitesi dışına çıkarılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.