Alt Coin

3 Sefer Haklı Çıkan Analist: Shiba Inu, DOGE ve Bunlar Çökmeli!

Daha evvel çeşitli iddialarıyla birtakım kripto paralar hakkında haklı çıkan Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, göğüs coin’lere yönelik yorumlarını aktardı. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve dolara sabitlenmiş stablecoin’lerin dünyanın finansal sistemini dönüştürmeye devam edebilmesi için piyasanın Shiba Inu, Dogecoin üzere göğüs coin’lerden arındırılması gerektiğini tez ediyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Mike McGlone’dan Shiba Inu ve DOGE’a yönelik yorumlar

McGlone, Dogecoin ve Shiba Inu hakkında epeyce olumsuz bir görüşe sahip ve bu kripto para ünitesinin piyasadaki köpüklenmenin en önemli örnekleri olduğunu belirtiyor. McGlone, aşağıdaki sözleri kullanıyor:

Köpek paraları, alandaki spekülatif aşırılıkların yeterli örnekleriydi ve piyasa bu saçmalıktan ne kadar çabuk temizlenirse, üç Silahşör – Bitcoin, Ethereum ve kripto doları global finansal sistemi dönüştürmeye o kadar süratli devam edecek.

Shiba Inu ve Dogecoin, 2021’de muazzam getiriler elde ettikten ve yatırım topluluğunu cezbettikten sonra, rekor düzeylerinden sırasıyla yüzde 70 ve yüzde 79 oranında düştü. Her ikisi de Bitcoin ve başka büyük kripto para üniteleri ile birlikte son gün içinde çift haneli kayıplar kaydetti. Öte yandan Mike McGlone, BTC’de 9 bin dolar, 10 bin dolar ve 12 bin doları yanlışsız bir biçimde bilmiş bir analist.

Spekülatif şevk öldükten sonra, göğüs coin’leri artan trader benimsemesine karşın yükseliş ivmesini canlandırmak için gayret ediyor. Hem Shiba Inu hem de Dogecoin bu yıl sinema zinciri AMC tarafından kabul edilme yolunda ilerliyor. E-araba üreticisi Tesla, artık birtakım eserleri satın almak için DOGE’un kullanılmasına müsaade veriyor. Birçoğu Dogecoin’i reddetmeye devam ederken, göğüs coin’in milyarder savunucuları Elon Musk ve Mark Cuban, DOGE’nin geçerli bir ödeme aracı olarak fonksiyon görebileceğine inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.