Alt Coin

3 Uzman Onu Seçti: Bu Altcoin Önder Olabilir!

2017 yılında başlayan Binance Coin (BNB), en tartışmalı altcoin projelerinden biri haline geldi. Ana şirketteki soruşturmalara karşın, birçok kişi kripto paranın büyümeye devam edeceğine inanıyor. Uzmanların görüşlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Altcoin en büyük kripto para olmasa da tahminen de en tartışmalı olanı

Kasım ayında, Binance Coin’in kıymeti 649,20 dolar ile doruğa ulaştı, lakin o vakitten beri fiyat düştü. Bunla birlikte kimi kripto yatırımcıları altcoin’in bu yıl için beklentileri konusunda optimist. Bir kripto traderı ve danışmanı olan Lisa N Edwards, şunları belirtiyor:

Bu, takviyesi test etmek ve uzun vadeli güç oluşturmak için her vakit gerekli olan kısa vadeli bir düzeltme. İnsanlara nazaran fiyat hareketinin düşmesi makus bir şey. Profesyonel bir trader için paranın yapıldığı yer burasıdır.

Binance Coin, önde gelen kripto para ünitelerinden biri olarak rolünü sürdürmek için birçok fırtınayı atlatmak zorunda. Rastgele bir olumsuz sonuç fiyat düşüşüne neden olabilir. Lisa N Edwards, altcoin için şunları söylüyor:

Şu anda Binance Coin’in yararı için kıymetinin düşük olduğuna inanıyorum. Ethereum ile karşılaştırırsak, temelde ETH’nin yaptığı her şeyi yapıyor, fakat üstün düşük süreç maliyetleri ve oyunun kurallarını değiştiren yeni teknolojiler geliştirmeye ve uygulamaya devam eden güçlü bir geliştirme takımı var.

“Kullanmasının daha ucuz olduğunu ve büyük bir nüfus için daha uygun maliyetli olduğunu sav edebilirsiniz” diyen Blockchain geliştiricisi ve University College London’da eski yardımcı doçent olan Patrick McCorry, saklılığın tüm Blockchain’lerde birebir sorun olduğunu belirtiyor.

‘Undressing Bitcoin’ müellifi Layah Heilpern, ise kripto dünyasını değiştirmeyeceğini, yalnızca daha süratli ve daha ucuz olduğu için diğer bir Ethereum rakibi olduğunu tabir ediyor. Bununla birlikte Layah Heilpern, Binance Coin’in güçlü bir geleceği olacağını belirtiyor:

Binance olduğu için hiçbir yere gitmiyor. Blockchain büyümeye devam edecek ve daha fazla proje Ethereum’dan Binance’e taşınacak. Münasebetiyle fiyat artacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.