Bitcoin

38 Bin Doları Haber Veren İsim, Bitcoin İçin Sıradakini Açıkladı!

38 bin dolarlık Bitcoin dayanağını öngören kripto milyarder Mike Novogratz piyasa görünümü hakkında konuşuyor. Kripto milyarderi ve erken Bitcoin yatırımcısı Mike Novogratz, son satışlardan sonra kripto piyasasının görünümünü pahalandırıyor. Bahis hakkındaki detaylar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin için sırada ne var?

Kripto para piyasası, Bitcoin ve altcoinler evvelki gün biriken yararları azalttıkça yaygın satış baskısına yenik düştü. Bitcoin fiyatı 37.704 dolara kadar düşerken, Ethereum hafif bir toparlanmadan evvel 2.731 dolara düştü. Kripto varlıklarının çoğunluğu kayda bedel kayıplarla şu anda kırmızı renkte süreç görüyor.

Galaxy Digital CEO’su daha evvel, kurumsal yatırımcılar 2022 ilerledikçe bir satış sırasında satın almaya hazırlanırken Bitcoin’in 38.000 dolarda tabana vurabileceğini varsayım etmişti. Kripto milyarderi bir röportajda, büyük kurumların 38.000 dolar düzeyini satın almak için alımlı bir yer olarak göreceğini düşündüğünü belirtmişti. Bununla birlikte, mevcut haliyle Novogratz, kripto para ünitesinin esasen uygun bir satış yaptığına ve bir ölçü satın alma takviyesiyle karşılaştığına inanıyor. Bunun gerçekleşebileceği bir şart veriyor – pay senetleri düzelirse – “Hisse senetleri bir temel bulana kadar kripto para toplamakta zorlanacak” diyor milyarder.

Öte yandan, on-chain analitik firması IntotheBlock, BTC fiyatı üzerinde baskı öngördü ve Bitcoin için en kıymetli dayanak düzeyinin 38.900 dolar ile 40.200 dolar ortasında olduğunu öne sürerken “BTC pamuk ipliğine bağlı” dedi. Sıradaki ne? IntotheBlock’a nazaran, BTC ve ETH, 0.86’lık Nasdaq 100 ile son derece yüksek bir korelasyon gösteriyor ve bunun Bitcoin’in toparlanmasında rol oynayabileceğini gösteriyor.

Kripto traderı ve ekonomist Alex Kruger, kripto para piyasasının pay senedi piyasası ile korelasyonuna dikkat çekiyor. Kripto analisti Michael van de Poppe, “ABD açılışı ve sonrasındaki aksiyonlar #Bitcoin’in daha fazla nükleer bomba mı patlatacağına yoksa sıçrayacağına mı karar verecek” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.