Alt Coin

4 Analist, Altcoin Portföyünü Açıkladı: İşte Listedeki 27 Coin!

Kendileri için en güzel kripto para portföyünü oluşturmaya çalışan yatırımcılar, ünlü analistlerin çantalarında neler olduğunu merak ediyor.  Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu yazıda, yerli ve yabancı analistlerin yakın vakitte portföyünde olduğunu açıkladığı altcoin projelerini ele alacağız.

Analistlerin portföyünde hangi altcoin projeleri yer alıyor?

Öncelikle tanınmış yabancı bir kripto para analisti olan Josh Rager’ın 2 Ocak’ta paylaştığı portföyüne göz atalım. Rager, Twitter’daki paylaşımına nazaran, mevcut durumda Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), Dusk Network (DUSK), Near Protocol (NEAR) ve Skale (SKL) coin’lerini elinde tutuyor.  Öte yandan, Rookie (altcoinrookie), yakın vakitte attığı bir tweet’inde 4 farklı merkezi olmayan finans (DeFi) projesine yatırım yaptığını açıkladı. Analistin gönderisine nazaran mevcut durumda portföyünde olan altcoin’ler şu biçimde: YetiSwap (YTS), MRHB DeFi (MRHB), ApeSwap Finance (BANANA) ve Canary (CNR).

Türkiye’deki kripto para topluluğunun yakından takip ettiği bir öbür analist olan Enes Turan da 4 Ocak’taki bir gönderisinde Holo (HOT), Casper (CSPR), Radio Caca (RACA), Reef Finance (REEF), Flamingo Finance (FLM), BakeryToken (BAKE), Auto (AUTO), Swipe (SXP) ve Newscrypto Token (NWC)’a dikkat çekti. Bu coin’lerin listesini, “yatırım çantam” diyerek paylaştı.

Son olarak, Erhan Ünal çantasındaki altcoin’lerin Smooth Love Potion (SLP), BakeryToken (BAKE), Auto (AUTO), Ethereum Name Service (ENS), WazirX (WRX), Mobox (MBOX), Internet Computer (ICP), Filecoin (FIL), Chiliz (CHZ), Hero Arena (HERA), Bunicorn (BUNI) ve fan tokenlar olduğunu tabir ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.