Bitcoin

4 Defa Bilen Analist: Bitcoin Bu Düzeyleri Görecek!

Daha evvel Bitcoin’de 3.150, 6.500, 10.000 ve 3.800 dolar düzeylerini yanlışsız öngören bir analiste nazaran ABD Federal Rezervi düşük faiz oranlarında “mükemmel bir fırtına” sağlarsa, Bitcoin (BTC) Mayıs 2022’ye kadar 333.000 doları hedefleyebilir. Kriptokoin.com olarak filbfilb’in tahlillerini aktarıyoruz…

Filbfilb’den yeni Bitcoin kestirimi

Ticaret platformu Decentrader’ın kurucu ortağı olan filbfilb, 27 Aralık’ta fiyat kestirimini güncelleyerek, gelecek yıl BTC fiyat hareketi hakkında baş döndürücü sonuçlara ulaştı. Analiste nazaran 2021 boyunca neredeyse harfi harfine varsayımına nazaran hareket ettikten sonra, şartlar tıpkı kalırsa BTC/USD önümüzdeki altı ayda büyük çıkarlar elde edebilir. Fed’in gelecek yıl iki faiz artırımı yapmaya hazır olduğunu fakat sürpriz bir taktik değişikliğinin geniş kapsamlı sonuçları olabileceğini düşünüyor. Evvelki halving döngülerindeki tarihi fiyat hareketinin yanı sıra Fibonacci dizilerini tahlil eden filbfilb’e nazaran Bitcoin, Fed yetkililerinin oran artışlarını azaltmasının bir sonucu olarak 300.000 doları geçebilir. Analist, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

O düzeye (300.000 dolar) parabolik olarak ulaşmak için, muhtemelen Fed’in oranları artıramaması (muhtemelen fiyatlandırılıyor) ve yükselen enflasyonun BTC’de inançlı bir uçuşa yol açacağı kusursuz bir fırtınaya muhtaçlığımız var.

Aralık 2018’de Twitter’da BTC/USD 3.100 dolarda tabana vurdukça yayınlanan ek bir grafik, fiyat hareketinin o vakitten beri ne kadar kestirim edilebilir bir halde ilerlediğini gösteriyor. Filbfilb, Twitter takipçilerine “Fiyat tam olarak varsayım edildiği yerde. 2022’de olacaklar için kâfi kripto paranız yok,” tabirlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.