Alt Coin

4 Uzman, Bu Altcoin’leri Seçti: Fiyatlar Fırlama Modunda!

Altcoin fiyatlarının Bitcoin ile korelasyonu düşmeye devam etti. Bu sırada uzmanlar, yatırımcıların altcoin varlıklarında bir artış öngördü. Yatırımcılar, kripto para ünitesi süreçlerinde yer alan riskleri kıymetlendirdi. Bitcoin ve altcoin’ler ortasındaki azalan korelasyon, alternatif kripto paraları 2022’de yatırımcılar için yararlı bir varlık sınıfı haline getiriyor üzere görünüyor. Kriptokoin.com olarak analistlerin yorumlarını aktarıyoruz…

Yatırımcılar 2022’de altcoin varlıklarını artırabilir

Mart 2020’deki kripto kan banyosu, kademeli tasfiyeleri tetikledi. Birçok kripto para ünitesi fiyatları, Bitcoin ve pay senetleri ile korelasyonları düştükçe düştü. 2021’de Ethereum, en uygun hedge fonlarının 17’sinden daha yeterli performans gösterdi. Altcoin yararları, yatırımcıları varlık sınıfına çekiyor. Bir kripto analisti olan “TheMoonCarl”, altcoin’lere olan ilginin arttığına dikkat çekti.

Uzmanlar, Ethereum (ETH) katili Cardano’nun (ADA) fiyat eğiliminin bir ayı piyasası belirtisi göstermediğine inanıyor. Bir kripto analisti ve traderı olan Gert van Lagen, ADA fiyatında boğa piyasasının başlamasından bu yana yükseliş trendinin devam etmesini bekliyor. Öte yandan öteki bir kripto analisti olan “BitQueenBR”, Fantom’ın (FTM) şu anda piyasadaki en güçlü altcoin’lerden biri olduğunu belirtti. Fantom fiyatı yükseliş konsolidasyon basamağında patlak verdi ve direnci test etmeye çalıştı. Analist, tüm vakitlerin en yüksek düzeyini test etme fırsatı olduğunu düşündüğü için Fantom fiyatını izliyor.

Son olarak FXStreet analistleri, bir play-to-earn (oyna-kazan) platformu olan Axie Infinity’nin (AXS) üst istikametli bir potansiyele sahip olduğunu ve bir yükseliş eğilimi gösterdiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.