Bitcoin

5 Ünlü İsimden, Kritik Bitcoin ve Altcoin Yorumları!

Toparlanma süreciyle geçen bir haftayı daha geride bırakıyoruz. Geçtiğimiz haftalardaki üzere kripto Twitter topluluğunun yakından takip ettiği fenomenlerin bu haftada değişik iddiaları ve açıklamaları oldu. Gelin, haftanın altcoin ve Bitcoin yorumlarına göz atalım.

Fenomenler bu hafta Bitcoin ve altcoin projeleri için neler söyledi?

Genç teşebbüsçü Pompliano bu hafta Bitcoin’e değindi. Ligthtning Network’ün geleceğinden bahseden Pompliano, dünyaca ünlü rapçi Nas’ın NFT müzik platformu Join ile işbirliğine başladığını paylaştı. Pomp’un gündeminde FTX borsasının kurduğu 2 milyon dolarlık teşebbüs fonu da vardı.

Her vakit olduğu üzere Michael Saylor’un gündeminde bu haftada Bitcoin vardı. Hafta içinde CNBC’den Steve Daines ile bir ortaya gelen Microstrategy CEO’su, Bitcoin’in enflasyona tahlil olabileceğini ve internetin geleceği olduğunu söyledi.

Tron kurucu Justin Sun, düzeltmelerle geçen haftada Bitcoin satın almak için uygun vakit olduğunu El Salvador’un Devlet Lideri Nayib Bukele ve Michael Saylor’u etiketleyerek paylaştı. Ayrıyeten Tron ağının USDC bazında 600 milyon doları aştığını ve Justin Sun x MetapolyXM- Chinese Zodiac NFT koleksiyonunun tamamlandığını duyurdu. Kriptokoin.com olarak aktardığımız Vitalik Buterin’in anketine de değinen Sun, projelerin gelecekte birllikte çalışabileceğinden bahsediyor.

Bu hafta Erik Voorhees’in gündeminde kurucusu olduğu ShapeShift ve altcoin projesi THORChain yer aldı. Voorhees, THORChain’in THORForce1 NFT koleksiyonunu paylaşıyor.

Bu hafta, Binance kurucusu CZ platformun African Cup of 2021 sponsorluğundan ve fan token’lerden bahsetti. Hafta içinde ODDO BHF Digital Forum’a da katılan CZ, Twitter hesabından bu anlara dair kareleri de paylaştı. Ayrıyeten CZ’nin kripto para yatırımcılarını cüretlerinden motive edici tweet’leride oldu. Bunların dışında Pakistan’ın Binance hakkında aldığı araştırma kararına değinen CZ, farklı bir tweet’te borsanın Rusya Merkez Bankası’nın eski yöneticisini tekrar vazifeye çağırmasına değindi. Binance Labs’ın 200 milyon dolarlık Oasis Ekosistem Fonu’nu desteklemesi, CEO’nun öteki duyuruları ortasındaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.