Alt Coin

6 ABD Kongre Üyesi, Bu 9 Altcoin’e Yatırım Yaptı!

“Unusual Whales” isimli bir platform, beklenmedik Bitcoin ve altcoin balinalarını açığa çıkarıyor.  Unusual Whales’in finansal açıklama formlarını derleyen ve tahlil eden bir raporuna nazaran, Kongre üyeleri 2021’de birinci sefer kripto para alıp sattı. Pekala kim, hangi coin’leri satın aldı? Kriptokoin.com olarak listeyi paylaşıyoruz…

ABD’li siyasetçiler, bu altcoin projelerinden satın aldı

Yetkililerin açıklamaları, Kongre’nin kripto para ünitelerini düzenlemek için potansiyel mevzuat çıkarmaya başlamasıyla geldi. Aşağıdaki liste, özel kripto para borsalarına ve aracılık platformlarına yatırım yapan Kongre üyelerini içermiyor, bunun yerine sadece direkt temel kripto para ünitelerine sahip olanları içerir. Unusual Whales’e nazaran 2021’de kripto para alıp satan altı kongre üyesi bulunuyordu. Liste, aşağıdaki formda:

  • Alabama Temsilcisi Barry Moore: Cumhuriyetçi Parti’den olan Moore, 2021 yılı boyunca 45.000 dolarlık Cardano (ADA) ve 15.000 dolarlık Ethereum (ETH) satın aldı.
  • Illinois Temsilcisi Marie Newman: Demokrat Parti’den olan Newman, 50.000 dolarlık Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) satın aldı.
  • Tennessee Temsilcisi Mark Green: Cumhuriyetçi Parti’den olan Green, 15.000 ve 30.000 dolar ortasında değişen yatırımlarla Basic Attention Token (BAT), Celo (CELO), Dogecoin (DOGE), Eos (EOS), Ethereum Classic (ETC), Chainlink (LINK) ve Stellar (XLM) alıp sattı.
  • Florida Temsilcisi Michael Waltz: Cumhuriyetçi Parti’den olan Waltz, 100.000 dolarlık Bitcoin (BTC) satın aldı.
  • Pennsylvania Temsilcisi Partick Toomey: Cumhuriyetçi Parti’den olan Toomey, her biri 15.000 dolarlık yatırımlar olmak üzere Grayscale Bitcoin Trust ve Grayscale Ethereum Trust’tan satın aldı.
  • Senatör Cynthia Lummis: Cumhuriyetçi Parti’den olan Cynthia Lummis, 100.000 dolarlık Bitcoin (BTC) satın aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.