Alt Coin

8’dan Fazla Bilen Analist: Bu Altcoin’ler Rekora Koşuyor!

İsabetli iddialarıyla bilinen Smart Contracter, iki akıllı mukavele platformunun neden rekor fiyatlara ulaşabileceğini ayrıntılandırıyor. Analiste nazaran Aralık ve Ocak aylarının düzeltici fiyat hareketlerinden sonra Fantom (FTM) ekosistemi ülkü giriş düzeylerine yaklaştı. Bu yazıda, Contracter’ın altcoin tahlillerine göz atalım ve teknik düzeyleri inceleyelim.

Smart Contracter, birinci katman (Layer-1) döneminin yaklaştığını düşünüyor

Smart Contracter olarak bilinen Twitter analisti, 201.800 takipçisine, Blockchain platformları Harmony (ONE) ve Fantom’un (FTM) lokal token’lerinin yeni rekor düzeylere ulaşmayı hedeflediğini söylüyor. Contracter ayrıyeten, birinci katman Blockchain’lerin lokal token’lerinin yükseliş kademesinde olduğunu söylüyor. Layer-1 Blockchain’ler, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Harmony ve Fantom üzere bağımsız protokolleridir. Contracter bu alandaki projelerden ONE ve FTM’nin keşif moduna girebileceğinden kelam ediyor:

ONE ve FTM’nin her ikisi de ATH düzeyine ulaşmaya çalışıyor. Katman-1 dönemi canlı ve yeterli durumda.

Tanınan kripto analisti, Fantom’un DeFi ekosisteminde kilitlenen toplam kıymetin (TVL), Solana (SOL) DeFi ekosisteminde kilitlenen toplam pahası aşmasına saatler kaldığını ekliyor:

Fantom’un TVL’de Solana’yu geçmesine yalnızca 24 saat kaldı.

Altcoin analisti Spookyswap’ı (BOO) yakından takip ediyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Smart Contracter’a nazaran, Spookyswap (BOO) üzere Fantom ekosistemindeki kripto paralar düzeltmeyi atlattı ve artık cazibeli giriş noktaları sunuyor. Analist Fantom tabanlı altcoin projelerinin ülkü giriş düzeylerine yaklaştığını söylüyor:

FTM ekosisteminden kimi kripto paralar makul geri çekilmeler gösterdi. Daha fazla düzeltme bekliyorsanız, bence giriş yapma vakti.

Tanınan kripto analisti ayrıyeten, Katman-1 Blockchain’lerin neredeyse hepsinin 17 Kasım 2021’den bu yana SOL’den daha düzgün getiri kaydettiğini söylüyor:

Neredeyse her Katman-1, bu günden itibaren SOL’den daha uygun performans gösterdi (17 Kasım 2021).

  • 17 Kasım 2021’de Smart Contracter, SOL’u sattığını tweetledi ve Terra (LUNA), FTM ve Avalanche’ın (AVAX) daha fazla üst potansiyele sahip olduğunu varsayım etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.