Alt Coin

8’den Fazla Bilen Analist, 2 Altcoin Belirledi: Satın Alıyorum!

İsabetli iddialarıyla bilinen Smart Contracter, Fantom (FTM) ve mavi çipli bir DeFi odaklı altcoin projesinde neden yükseliş beklediğini paylaşıyor. Analistin başarılı Bitcoin ve altcoin varsayımlarına buradan göz atabilirsiniz. En son tahlillerinde Contracter, 2 altcoin projesinden satın alacağını söylüyor.

FTM boğa sinyalleri veriyor

FTM ile başlayan Smart Contracter, Fantom ekosistemindeki kripto para ünitelerinin süratle kıymetlendiğini söylüyor:

Bana kalırsa Fantom dönemi, sözün tam manasıyla Fantom’daki her token şu anda turbo gönderiyor.

Sıradaki DeFi platformu Aave (AAVE). Smart Contracter, AAVE’nin tabana vurduğunu söylüyor ve DeFi ile ilgili kripto paralar için 2022’nin 2021’den daha düzgün bir yıl olacağını kestirim ediyor:

AAVE için büyük bir düşüşün olduğuna muhakkak inanıyorum. 2021 bir bütün olarak DeFi için zordu ancak bence 2022 ikinci tıp olacak.

Analistin Elliott Dalga Teorisi yorumuna nazaran, AAVE, üst istikametli baskın beş dalgalı modeli ve aşağı istikametli üç dalgalı düzeltici modeli tamamladı. Smart Contracter’a nazaran AAVE, Tether (USDT) ile eşleştirildiğinde baskın trendle devam edecek. Analist AAVE’nin Bitcoin’den (BTC) daha düzgün performans gösterebileceğini de düşünüyor.

Altcoin analisti Bitcoin’de olumlu tabloyu paylaştı

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Smart Contracter ayrıyeten, teknoloji yüklü ABD pay senedi endeksi Nasdaq 100’de bir yükseliş modeli görülmesinin Bitcoin için “iyiye işaret” olduğunu söylüyor. Kripto analistine nazaran, Nasdaq 100 endeksi günlük grafikte bir yükseliş ABC modeli oluşturdu. Contracter, bu durumun kripto piyasası için olumlu sonuçlar verebileceğini düşünüyor.

Nasdaq, günlük grafikte ATH düzeyi olan yeni bir ABC yapısı için hoş görünüyor ve turbo hacimde kapanışa sıçradı. Ayrıyeten, teknoloji daha keskin olsa da pratikte doruğa ulaştığını görmek BTC için uyguna işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.