Bitcoin

8’den Fazla Bilen Analist: Bitcoin ve AAVE Bu Düzeylere Gidiyor!

Tanınan kripto analisti Smart Contracter, Bitcoin (BTC) ve merkezi olmayan finans protokolü Aave (AAVE) için sırada ne olduğunu açıklıyor. Analist, altcoin projesinde güçlü bir yükseliş bekliyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Smart Contracter: Bu altcoin güçlü görünüyor!

“Smart Contracter” ismiyle bilinen analist, 199.700 Twitter takipçisine, Aave platformunun lokal tokeninin potansiyel olarak daha yüksek bir taban yaptığını ve muhtemel bir toparlanma sinyali verdiğini söylüyor. Analist, AAVE’nin dayanak yahut direnç düzeylerini belirlemek için kullanılan 0.618 Fibonacci düzeltme düzeyine dokunarak potansiyel bir takviye düzeyine ulaştığını belirtiyor.

Smart Contracter, AAVE‘nin beş dalgalı bir yükseliş modelinden sonra gelen düzeltici bir üç dalgalı modelde aşağı hakikat eğilim gösterdikten sonra, bu düzeye dokunduğunu söylüyor. Elliott Wave Teorisine nazaran, beş dalgalı modelin istikameti ile temsil edilen baskın eğilim, düzeltici üç dalgalı modelden sonra devam eder. Smart Contracter bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada biraz AAVE daldı… Haftalık grafikteki yeşil çizgiler günlük grafikte hoş bir beş dalga yükselişine dönüştü, artık 0,618’e ulaştık ve bence bu daha yüksek bir düşüş…

Smart Contracter: Bitcoin bu düzeyleri görecek!

Birebir tweet’te Smart Contracter, Aave’nin üst istikametli beş dalgalı modelini ve daha küçük aşağı istikametli üç dalgalı modelini gösteriyor. Analistine nazaran, AAVE bir sonraki adımda ABD doları ve Bitcoin karşısında üst yanlışsız yükselebilir.

Smart Contracter, Bitcoin’in 2022’de 100.000 dolara ulaşabileceğini savunurken, önder kripto para ünitesinin 37.500 dolara düşebileceğini de söylüyor. Analiste nazaran, Bitcoin 100.000 doların üzerinde bir fiyata ulaştıktan sonra ayı piyasası başlayabilir. Smart Contracter mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence BTC şu an ile 37.500 dolar ortasında rastgele bir yerde tabana vuruyor ve bize daha büyük bir vakit ölçeğinde 2019’da gördüğümüze benzeri bir yapı veriyor. Bence 2022 için hala masada 100.000 dolar var. 100.000 doların üzerindeki fiyatlardan sonra, 2018 stili genişletilmiş ayı piyasası bölgesine giriyoruz.

İşte Smart Contracter’ın başarılı BTC ve altcoin varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de hakikat öngördü. Smart Contracter, geçtiğimiz devirlerde Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara gerçek geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti.

Usta analist bu varsayımında de haklı çıktı ve altcoin kanamasını evvelce haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten analist, bu iddiasında de haklı çıktı. Ayrıyeten analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de yanlışsız bir şekilde öngördü. Analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un Eylül 2021’deki son geri çekilmesini doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin varsayımlarını yakından izliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.