Alt Coin

8’den Fazla Bilen Analist: Bu 2 Altcoin Dipte! Ralli Vakti

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, 197.800 Twitter takipçisine, başkan altcoin Ethereum rakibi Solana (SOL) ve diğer bir altcoin’in zati tabanları gördüğünü ve ralliye hazır olduğunu söylüyor. Stratejistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Tabandan ralli için hazırlanan altcoin projeleri: SOL ve FTT

Smart Contracter takma isimli kripto analisti, smart contract platformu Solana’nın tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 259,96 dolardan keskin bir düzeltme yaptıktan sonra yükseliş trendine devam etmesini beklediğini söylüyor:

SOL bence burada taban yapmak için çok çalışıyor, her gün yükseklerden aşağı hoş pak bir üç dalga hareketi. Tüm vakitlerin en yüksek düzeyi beklentisiyle zirveden tabana %43’lük düşüşten sonra, buna geri dönmekten memnunum.

Kaynak: Smart Contracter / Twitter

Kripto analisti, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa iştirakçilerinin psikolojisini takip ederek, gelecekteki fiyat hareketini iddia eden bir teknik tahlil yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Analistin grafiğine nazaran, SOL ikinci dalga düzeltme kademesini tamamladı ve artık güçlü bir üçüncü dalga rallisini ateşlemeye hazırlanıyor.

Kripto stratejisti, Bitcoin paritesinde (SOL/BTC) Solana’ya da bakıyor. Smart Contracter’a nazaran, SOL/BTC yükseliş trendinin beşinci ve son dalgasını başlatmaya hazırlanıyor:

SOL/BTC hala yüksek bir vakit diliminde tekrar toplanıyor üzere görünüyor.

Kaynak: Smart Contracter / Twitter

Analistin radarındaki bir öbür kripto para, kripto türevleri borsası FTX’in yardımcı tokeni olan FTT. Smart Contracter, saatlik grafiğin kripto borsa tokeni için makro taban görünümünü doğruladığını söylüyor:

Uzun vakittir FTT ile ilgilenen kimseyi görmedim, neredeyse unutulmuş üzere. %60’lık bir düşüş bunu yapacak, fakat uzun sürmeyecek.

Kaynak: Smart Contracter / Twitter

Şu anda FTT, son 24 saatte %3,25 artışla 41,95 dolardan ve yedi günün en düşük düzeyi olan 36,01 doların %16’nın üzerinde süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.