Alt Coin

8’den Fazla Bilen Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak! Fırsatı Görün

İsabetli varsayımlarıyla bilinen kripto analisti Smart Contracter’a nazaran, Ocak ortasındaki son yükselişten sonra Ethereum’un 3.000 doların biraz üzerine çekilmesi açık bir “fırsat”. Analist, Ethereum (ETH) konusunda olumlu ve başka büyük kripto paralardan daha güzel performans gösterebilecek bir altcoin projesini paylaşıyor…

Smart Contracter, 3 bin dolarlık Ethereum’u “fırsat” olarak yorumluyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Smart Contracter’ın isabetli varsayımlarına buradan ulaşabilirsiniz. Yeni tahlillerinde Contracter, Ethereum (ETH) fiyatının dört saatlik grafikte 50 günlük hareketli ortalama dahil olmak üzere temel hareketli ortalamaların (MA) üzerinde süreç gördüğünü belirtiyor. Analiste nazaran bu görünüm panik havasına yol açabilir, fakat sakin kalmakta yarar var:

Birçok insan burada tekrar panikliyor lakin ben ETH’yi seviyorum. Dört saatlik büyük hareketli ortalamaların tümü temizlendi ve bu, 50 MA’nın uygun bir testi üzere görünüyor. Şu anda trendin yükselişte olduğunu ve bu düşüşü bir talih olarak görüyorum.

Ethereum, yazım sırasında 3 bin dolar bandında süreç görüyor. Başkan altcoin son 24 saat içinde %6, geçen haftaya nazaran %3 geriledi.

Piyasa devlerinden daha yeterli performans gösterecek altcoin projesi

Akıllı kontrat özellikli bir Blockchain olan Avalanche’ın (AVAX) mahallî kripto para ünitesi listede bir sonraki sırada. Smart Contracter’a nazaran, Güney Kore kripto borsası Upbit’teki son çıkışının akabinde bir satıştan sağ çıktıktan sonra AVAX, piyasa pahası açısından öbür büyük kriptolardan daha âlâ performans gösterebilir. Analist şunları paylaşıyor:

AVAX’ı izlemek, Upbit listeleme artışının devam etmesini ve seslerin solmaması benim için epeyce olumlu. Evvelki doruğunu geri kazanan birinci 10 kripto para olma talihinin yüksek olduğuna inanıyorum.

Avalanche, yazım sırasında, 81.66 dolardan süreç görüyor ve piyasa kıymetine nazaran en büyük onuncu kripto para ünitesi. Kasım ayının piyasa doruğundan sonra ATH fiyatı 145 dolardan yaklaşık %44 geriledi. Bir öteki kripto analisti InvestAnswers’ın sunucusuna nazaran AVAX’ın 90’ı aşan RSI düzeyi bir satış baskısına işaret edebilir. Fakat analist, “AVAX grafiği tükeniyor olabilir. Bu, 95 dolara ulaşmak için açık bir satış noktasıydı” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.