Bitcoin

8’den Fazla Bilen Analist: Bu Altcoin, Patlamaya Hazır!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ethereum (ETH) rakibi olarak lanse edilen bir altcoin projesi için optimist olduğunu ve Bitcoin (BTC) için potansiyel bir eğilimin bilakis döneceğini varsayım ettiğini söylüyor.

Smart Contracter, bu altcoin projesine dikkat çekti

Takma ismi Smart Contracter olan ve Twitter’da 204.5 binin üzerinde takipçisi olan analist, akıllı kontrat platformu Avalanche’ın (AVAX) fiyat hareketini takip ettiğini belirtiyor. Analiste nazaran AVAX grafiğinde şu anda düzeltici bir formasyon var. Bu formasyon oluşumunun tamamlanmasının akabinde güçlü bir ralli gelebileceğini düşünüyor. Smart Contracter, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Altcoin’ler kelam konusu olduğunda, hakikaten AVAX’ı beğeniyorum. Yalnızca büyük bir 0.618 düzeyinden çok güçlü bir reaksiyon vermekle kalmadı, birebir vakitte yükseklerden aşağı hakikat hareket eden üç dalgalı ABC düzeltme hareketine karşı çıktı. AVAX’ın birçok altcoin’den daha uygun performans göstermesini bekliyorum. Potansiyel olarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden bile daha âlâ performans gösterebilir.

Smart Contracter, dalgalar halinde ortaya çıkma eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini varsayım eden bir teknik tahlil olan Elliott Wave teorisini uyguluyor. Elliott Wave teorisine nazaran, bir varlığın bir ABC düzeltmesini tamamladıktan sonra yine yükselmeye başlaması olasıdır.

Analist, Bitcoin için neler diyor?

Geçtiğimiz haftalarda düşüşüyle yatırımcıları üzen, fakat hafta sonuna yanlışsız toparlanmaya başlayan Bitcoin’i inceleyen kripto analisti, BTC’nin Kasım ayından bu yana coin’i düşüş eğiliminde tutan çapraz direncin üzerine çıkmayı başardıktan sonra güç belirtileri gösterdiğini söylüyor. Düşüş trendinin üzerindeki sağlam günlük kapanışın yapılmasıyla birlikte neredeyse üç aydır görülmeyen yükseliş işaretlerinin geldiğini düşünüyor.

Smart Contracter, Bitcoin’de uzun vadeli yükseliş eğiliminde. Geçen ay, BTC 30.000 dolarlık takviyenin altına inebileceğini düşündüğünü söyledi. Lakin kripto para stratejisti Bitcoin’in bu yıl 100.000 doların üzerine çıkacağını iddia etmişti. Analist, iddialarının tutmasıyla da ünlenmiş durumda. Smart Contracter’ın yanlışsız varsayımlarını görmek için Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu makaleyi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.