Alt Coin

8’den Fazla Bilen Analist, Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu!

Tanınan kripto stratejisti Smart Contracter, patlamaya hazır altcoin projelerini paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Smart Contracter: Bu altcoin, güçlü bir ralliyi ateşlemeye hazır görünüyor!

Usta analist Smart Contracter, 198.400 Twitter takipçisine, inançlı ve merkezi olmayan kalırken ölçeklenebilir olmaya odaklanan bir Blockchain olan Solana’yı (SOL) izlediğini söylüyor. Analiste nazaran Solana, yükselen bir üçgen modelinden çıkmaya ve Bitcoin’e (SOL/BTC) karşı güçlü bir ralliyi ateşlemeye hazır görünüyor. Smart Contracter hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Haftalık SOL/BTC, bir çıkış ve yeni bir tepe için tıkanıyor üzere görünüyor. Üst düzeyin dört dokunuşu… Kırılmadan evvel dayanabileceği kadar uzun…

Smart Contracter: Bu coin, Ethereum’dan çok daha âlâ performans gösterecek!

Kripto stratejisti, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa iştirakçilerinin psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini kestirim eden teknik bir tahlil yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine güveniyor.

Analistin grafiğine nazaran, SOL/BTC şu anda beşinci dalga rallisinin erken safhalarında. Analiste nazaran, kripto para yaklaşık %80’lik bir potansiyel artış görebilir. Analistin listesinde sıradaki altcoin Synapse’dir (SYN). Smart Contracter’a nazaran, Synapse’in önümüzdeki haftalarda Ethereum’dan (SYN/ETH) çok daha âlâ performans gösterdiğini görebiliriz. Smart Contracter hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bütün 1. katmanlar birbirleriyle rekabet ederken, onları birbirine bağlayan bir şey biriktirmek bana kazma ve kürek oyunu üzere geliyor. SYN grafiği burada haftalık olarak ETH’ye karşı şahane görünüyor ve rastgele bir zincirden neredeyse her zincire köprü kurmanıza müsaade veriyor.

İşte Smart Contracter’ın başarılı BTC ve altcoin kestirimleri

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıyeten analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de yanlışsız öngördü. Smart Contracter, geçtiğimiz periyotlarda Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara hakikat geri çekilirken genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti.

Usta analist bu iddiasında de haklı çıktı ve altcoin kanamasını evvelce haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten analist, bu varsayımında de haklı çıktı. Ayrıyeten analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de hakikat bir halde öngördü. Analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un Eylül 2021’deki son geri çekilmesini hakikat bir biçimde varsayım etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin varsayımlarını yakından izliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.