Bitcoin

8’den Fazla Varsayımı Çıkan Analist: Bitcoin Bu Tabanlara Gidiyor!

2018 ayı piyasası sırasında Bitcoin (BTC)’in en düşük noktasını ve birkaç değerli seviyeyi daha gerçek bir halde varsayım eden kripto traderı, BTC’nin son iki aydaki düşüş hareketine karşın bu yıl tüm vakitlerin en yüksek düzeylerini kaydedeceğine inanıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Smart Contracter: Bitcoin bu düzeyleri görebilir

Smart Contracter, 203.400 Twitter takipçisine, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 doların üzerine çıkmadan evvel önümüzdeki haftalarda 52 haftanın en düşük düzeyini göreceğini düşündüğünü söyledi. Analist, aşağıdaki sözleri kullanıyor:

Aralık ayında, bu durum her vakit aklımın bir köşesindeydi. Artık daha çok mümkünlük alanı üzere görünüyor. Problem şu ki: BTC’nin hala düşebileceği ve gereğince uzun bir vakit çizelgesinde makro yükselişini sürdürebileceği hakikaten geniş bir aralık var. Hayatta kalın.

Smart Contracter’ın grafiğine bakıldığında, kripto stratejisti Bitcoin’in Dow Jones Industrial Average’ın (DJIA) 1998 ve 2012 yılları ortasındaki piyasa yapısını izliyor üzere görünüyor. Bu periyotta, DJIA bir parabolik patlamadan ve yükselişi ateşlenmeden evvel geniş bir aralıkta süreç gördü.  Kripto stratejisti BTC’de uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, Bitcoin’in rastgele bir yükseliş momentumu oluşturmadan evvel 30.000 doların altına düşebileceğini öngörüyor. Analist, her iki tarafta da 1.000 dolarlık bir boşluk ile 25.800 dolardan bir taban aradığını söylüyor.

2018’de, Smart Contracter, amiral gemisi kripto varlığı 6.000 dolarda kritik dayanağın altına düşmeden evvel BTC’nin bu stil bir hareket yapacağını gerçek varsayım etmişti. Analistin öbür kıymetli iddiaları de bulunuyor, kestirimleri görmek için bu makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.