Alt Coin

9 Uzman, Satın Alınacak Altcoin’lerin Listesini Paylaştı!

Dokuz kripto uzmanı, 2022’de DeFi token’leri için boğa ve ayı durumlarını ve ayrıyeten, yeni yıl için en fazla potansiyele sahip olduğunu düşündükleri altcoin projelerini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak uzmanların paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Uzmanların altcoin tavsiyeleri

Chen Li için, iki kripto dünyası ortasında çok az fark var. Chen Li’ye nazaran, DeFi ve oyunlar çok benzeri, birçok oyun yalnızca bir oyun paketine sarılmış DeFi. Stephen Ehrlich’e nazaran, GameFi ve DeFi NFT’ler muhakkak izlenmesi gereken trendler. Bunun bir örneği Curve (CRV).

JC Parets, sırf teknik özelliklere bakıldığında, DeFi tokenlerinin baharın sonundan beri bir ayı piyasasında olduğunu söylüyor. Bill Barhydt, yatırımcıların DeFi’yi boğa yahut ayı piyasası olarak kategorize etme konusunda dikkatli olmaları gerektiğini zira merkezi olmayan finans kavramının beş yıl evvel mevcut olmadığını belirtiyor. Tyler Matses ve Aric Chang’e nazaran, yatırımcılar DeFi piyasasını 2022’ye kadar kıymetlendirmek için bunu izlemeli.

Seth Ginns, 2020’de piyasaya çıkan birinci ve en tanınan protokoller olan DeFi 1.0, son dokuz ayda biraz ayı piyasası gördüğünü belirtiyor. Seth Ginns için, Frog Nation (FROG) etrafında meydana gelen aktiviteyi vurguluyor. Curve (CRV) ekosistemini çevreleyen aktivite, Tyler Matses’ın yanı sıra Ginns’in de dikkatini çekiyor. Matses, yatırımcıların Curve’nin yönetişim takviyeli enflasyon dağılımı arttıkça değerli olan Convex’e (CVX) de bakabileceğini söylüyor.

CRV ayrıyeten, Uniswap (UNI), Aave (AAVE), Compound (COMP) ve Yearn Finance (YFI) dahil olmak üzere en yeterli 10 kripto varlığına ortasında Stephen Ehrlich’in listesinde yerini alıyor. Dijital varlık komitecisi GlobalBlock’ta bir analist olan Marcus Sotiriou için oracles, gözden kaçan ve 2022’de en fazla yükselişi sağlayabilecek bir DeFi token’leri kategorisi. Marcus Sotiriou’ya nazaran, Oracle için piyasa önderi Chainlink (LINK). Ayrıyeten Tyler Parets, izafî gücüne dayalı olarak Terra’da (LUNA) yükseliş eğiliminde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.