Alt Coin

ABD’li Siyasetçi Bu 3 Göğüs Coin’e Dikkat Çekti: Harikalar!

Eski ABD’li siyasetçi ve kripto destekçisi David Gokhshtein, genç göğüs coin projelerinin “kıdemli” Dogecoin’i takip edebileceğini öne sürüyor. Bu görüş, Tesla web sitesindeki kaynak koduna nazaran şirketin e-arabalar için Doge ödemelerini entegre etmeye hazırlandığını söyleyen çokça savla desteklenebilir. Lakin, Gokhshtein’a nazaran köpek temalı kriptolardan bundan daha fazlasını içeriyor.

David Gokhshtein, göğüs coin projelerinin kıymetini vurguluyor

David Gokhshtein, göğüs tabanlı kripto para ünitelerinin kıymetini vurgulamak için Twitter’ı kullandı. Gokhshtein’in tezi, FLOKI ve Shiba Inu’nun Dogecoin’in mesleğini takip edeceğini ileri sürüyor. David, göğüs coin/token’lerin kripto piyasasına yeni yatırımcılar kattığına inanıyor. Gokhshtein, geçen yılın Ekim ayında, Dogecoin’in birçok insanı Bitcoin’e getirdiğini söyleşmişti. Yakın tarihli bir tweet’inde, tanınan göğüs token’ler Shiba Inu (SHIB) ve Floki Inu’nun (FLOKI) Dogecoin üzere insanları kripto dünyasına çekmeye devam edeceklerini söyledi. David, “bu benimsenme için harika” halinde ekliyor.

  • Shiba Inu, 4 yeni platformda listeleniyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da. 

Tesla ödemeler için Dogecoin’i kabul ediyor

Bugün erken saatlerde Elon Musk, elektrikli otomobil üreticisi devi Tesla’nın DOGE ile satın alınabileceğini paylaştı. Tesla CEO’su yaklaşan aktifliğin Aralık ayında olacağını birinci defa açıkladı. Daha evvel Musk, bir podcast’te Dogecoin’in öbür kripto paralardan daha yeterli olduğunu belirtmişti. Tesla CEO’sunun görüşü, evvelki röportajına nazaran Doge’nin ödemeler için Bitcoin’den çok daha uygun olduğu istikametinde.

Tesla, Doge için e-araba satmaya hazırlanıyor

Geçen yıl Tesla, Bitcoin’i elektrikli otomobiller için ödeme tekniği olarak ekledi, lakin daha sonra madenciliğin etrafa verdiği ziyanları öne sürerek süreçleri askıya aldı. O vakitler Musk, BTC madenciliğinin yenilenebilir güce dayalı en az %50 olana kadar bir ödeme seçeneği olarak eski haline getirilmeyeceğini belirtti. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a nazaran, bu düzeye geçen yıl ulaşıldı, lakin Tesla hala BTC ile alışveriş yapmaya devam etmiyor. Şimdilerde, Tesla web sitesindeki kaynak koduna nazaran şirketin e-arabalar için Doge ödemelerini entegre etmeye hazırlandığını söyleyen çokça sav var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.