Alt Coin

ABD’li Siyasetçi Bu Göğüs Coin’den Aldı: Kârdayım lakin Satmayacağım!

Kripto para ünitesi hype’ı epeyce gerçek. Bilhassa vakitlerde ana akıma epeyce geniş bir biçimde yayılan göğüs coin projelerinden milyoner olanlara dair pek çok haber varken. Son vakitlerde, Amerika Birleşik Devletleri 2022 senato adayı Shannon Bray de, Shiba Inu’da altı haneli bir varlığı olduğunu açıkladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Shannon Bray, tanınan göğüs coin SHIB’e yatırım yaptı

Shiba Inu’nun ShibArmy olarak bilinen topluluğu, Twitter’daki en sadık ve güçlü topluluklardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Hatta ShibArmy kısa mühlet evvel Safemoon’un en güçlü kripto topluluğu olarak seçildiği bir Twitter anketinin akabinde öfkelendi. Fakat bu, birçok kişinin SHIB’e yatırım yaparak varlıklı olduğu gerçeğini yalanlamıyor ve bunlardan biri de ABD Senatosu adayı Shannon Bray Shannon, resmi Twitter hesabından kısa bir tweet ile Shib topluluğunu takdir etti ve aşağıdaki sözleri kullandı:

SHIB’i takdir ediyorum zira ShytoshiKusama’ya (SHIB’in yaratıcısı) inanıyorum. Diğer bir token için çalışmama karşın, en büyük varlığım SHIB’de. Yalnızca başka tokenlar hakkında tweet atıyor olmam, SHIB ve ShibaArmy’ye odaklanmamı engellemiyor”

Yorumlar kısmında, kendisine Saitama isminde diğer bir kripto para ünitesi sorulduğunda, “Hala Saitama’yı tutuyorum. Satmayacağım lakin elimde yalnızca 3 bin dolar var. Biraz yaptım fakat SHIB’de 6 hanelik yatırımım var,” tabirlerini kullandı. Shiba Inu (SHIB), yazım sırasında yüzde 1’lik bir yükseliş ile 0.00002988 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.