Alt Coin

ABD’li Siyasetçi, Bu Göğüs Coin’i Övdü: Seviyorum!

Amerikalı siyasetçi Wendy Rogers, yakın tarihli bir tweet’te Shiba Inu (SHIB) topluluğunu övdü ve üyelerinin “çok olumlu” olduğunu sav etti. Rogers, geçen hafta, Arizona’da Bitcoin’i yasal ihale haline getirmek için bir yasa tasarısı sunmuştu. Gün içindeki göğüs coin paylaşımı kimileri tarafından sert eleştirilirken, takipten çıkanlarda oldu. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

“Meme coin topluluğunu seviyorum”

Tweet, milletvekilinin, Amerikalıların özgürlüğe inandığı için en büyük iki göğüs coin Shiba Inu ve Dogecoin’i satın alabilmesi gerektiğini tweetlemesinden sonra geldi. Geçen hafta, Arizona’da Bitcoin’i yasal ihale haline getirmek için bir yasa tasarısı sundu, fakat mevzuatın geçmesi beklenmiyor. Rogers, kışkırtıcı toplumsal medya gönderileri nedeniyle sık sık tenkit alıyor ve eleştirmenler ırkçı görüşleri benimsemekle ithaf ediyor.

“SHIB topluluğunu seviyorum”

Ocak ayında, Anti-Defamation League tarafından derlenen ABD’deki “aşırılıkçı” siyasetçiler listesinin başında yer aldı. Rogers, QAnon komplo teorilerini onayladı ve 2020 başkanlık seçimlerinin sonuçlarını bozmaya çalıştı. Geçen ay, siyasetçi Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern’e “Saçlı Lenin” dediği için reaksiyonla karşılaştı. İronik olarak, Rogers artık senatörün Shiba Inu tweet’lerinden mutlu olmayan kimi Bitcoin kullanıcıları tarafından takipten çıkarılıyor. Bir kullanıcı, milletvekilinin 15 dakikasının artık bittiğini söyleyerek, artık Bitcoin topluluğu iştirakinin bir kesimi olmayacağını öne sürdü. Lazer gözlü birçok Twitter kullanıcısı Rogers’ı takip etmeyi bıraktı.

Onay ve görünürlük için umutsuz olan kripto para yatırımcıları, gayelerini destekledikleri sürece ideolojik olarak en çok siyasetçilerin bile gerisinde toplanmaya istekli. Örnek olay: çok sağ Cumhuriyetçi Josh Mandel. The New York Times tarafından Pazartesi günü yayınlanan sert bir makalesinde, Nobel ödüllü ve kıdemli kripto para ünitesine zıt görüşlü Paul Krugman, Bitcoin’i “antisosyal hak” ile ilişkilendirdi.

Shiba Inu balinaları bu 10 altcoin projesinden biriktiriyor

WhaleStats, en büyük 1.000 Ethereum balinasının satın alma listesinde Shiba Inu’nun (SHIB) birinci sıraya geri döndüğünü paylaştı. 1 milyonun üzerinde cüzdana ulaşan SHIB, aşağıdaki 10 altcoin projesiyle balina cüzdanlarını dolduruyor.

  1. Twitter DAO
  2. Ethereum (ETH)
  3. USD Coin USDC
  4. OKEx (OKB)
  5. Polygon (MATIC)
  6. Decentraland (MANA)
  7. Bitpanda Ecosystem Token (BEST)
  8. Crypto.com Coin (CRO)
  9. Discord DAO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.